24 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

24 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

24.08.2013 05:08

1
2
Koç : Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. İstek ve arzularınız arttığı halde, sakin ve anlayışlı davranabileceksiniz. Olumlu ve neşeli tavırlarınızla hem sevdiğinizi hem de arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz.
3
Boğa : Bugün bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz zor olabilir. Tahammülsüz ve sert bir tavır içine girmekten kaçının. Geleceğe yönelik farklı ve büyük istekler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.
4
İkizler : Karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Bunun nedeni, kendinizi sorgulamanızdan kaynaklanıyor. Biraz daha rahat ve akılcı olabilirsiniz. Üstelik zihinsel faaliyetiniz yüksek. Enerjinizi olumlu kullanacaksınız.
5
Yengeç : Bugün olayların akışı sizi canlandıracak. Fakat, aynı zamanda biraz telaşlı ve tedirgin olacaksınız. Kuruntulardan uzak durmalı, moralinizi yüksek tutmalısınız. Böylece sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
6
Aslan : Bugün alacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek. Yepyeni heyecanlar duyabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Ayrıca, meydana gelen bazı gelişmeler moralinizin de yükselmesine neden olacak.
7
Başak : Sabırlı ve sakin davranmayı başaracağınız bir dönemdesiniz. Meydana gelen olaylar etkileyici olsa bile serinkanlı davranmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik farklı düşüncelerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.
8
Terazi : Daha kararlı ve dikkatli olabilirsiniz. Gelişmeler size yeni fikirler verecek ve planlarınızı yakınlarınıza anlatacaksınız. Onların desteğini alabilir, çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz. Aşk arzularınız yükseliyor.
9
Akrep : Biraz gergin ve sivri dilli bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve sevdiğinizi kırmaktan kaçının. Büyük beklentilerinizin yarattığı bir gerilim içine girebilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor.
10
Yay : İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızı keyifle sürdüreceksiniz. Parasal çalışmalarınızda önemli gelişmeler meydana gelecek. Olumlu ve kararlı bir tavır içine girmeyi başarabilirsiniz. Bu tutumunuzla arkadaşlarınızı ve çevrenizi etkileyeceksiniz.
11
Oğlak : Sosyal faaliyetlerde bulunmak sizi rahatlatacak. Çok daha sabırlı ve anlayışlı bir tutum içine girmeyi başarabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir, farklı düşüncelerinizi uygulayabilirsiniz. Sakin davranmayı başaracaksınız.
12
Kova : Dikkatinizi yoğunlaştırmanız gereken durumlar olmasına karşılık son derece dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. Olaylardan fazla etkilenmeniz mümkün. Hızlı düşündüğünüz halde dikkatinizi odaklamakta zorlanacaksınız.
13
Balık : Son derece keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik atılımlarınızda başarılı olabilir, enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için gayret göstermelisiniz.

Son Dakika 24 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı