24 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

24 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

24.12.2014 09:50

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Önümüzdeki dönemde hedeflerinizi, ideallerinizi gözden geçirerek hareket edeceksiniz. Sorumluluğu elinize alarak yeni bir yüksek lisans yapabilirsiniz.
3
Boğa : Gelir dışı kaynakların ve eş ile ortak gelirler konularında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak unutmayın bu dönemde ödevini yapan ödülünü alacaktır.

4
İkizler : Ortaklıklar konusunda hayata bakış açınız bu yılda büyük bir değişim geçirebilir. Sorumluluklarınızı üstlenerek ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.
5
Yengeç : Hayatınızı yeniden düzene sokmak için önemli bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca çalışma rutininiz hakkında yeni adımlar atacaksınız.
6
Aslan : Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için iki buçuk yıllık bir dönem başlıyor. Hayatınızda keyif aldığınız bir konuyu işe çevirmek için ideal bir süreç.
7
Başak : Ev ve aileyle ilgili köklü değişiklikler sizi bekliyor. Sağlam adımlarla geleceğe yatırım yapmak üzere iki buçuk yılın ardından rahat bir oh çekebilirsiniz.
8
Terazi : İki buçuk yıl boyunca gündemde olan maddi konular yavaş yavaş yerini eğitim, seyahatlerle ilgili konulara bırakıyor. Gelişiminizin sorumluluğu sizde.
9
Akrep : Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca maddi konularda, gelirleriniz hakkında sınandığınızı hissedebilirsiniz. Bu sürecin ardından artık daha güçlüsünüz.
10
Yay : Kendinizle ilgili geliştirmek istediğiniz, bir düzen oturtmak istediğiniz konular önümüzdeki yaklaşık üç yılın ana gündemini oluşturacak.
11
Oğlak : Sınavlarla dolu bir dönemin ardından kendinizi inzivaya çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi gerçekleştirmek için sistemlerinizi oluşturacaksınız.
12
Kova : Önümüzdeki yaklaşık üç yıl sosyal yaşantınızı sorguladığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönem size gerçek dostlarınızı keşfetmenizi sağlayabilir.
13
Balık : Kariyerinizde sorumluluk alma zamanı geldi. Önümüzdeki yaklaşık üç yıl boyunca zorlandığınızı, sınandığınızı daha çok çalışma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika 24 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement