25 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

25 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

25.03.2014 07:30

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Duygusal ilişkileriniz, çevresel faktörlerle örtüşebileceği bir gün içindesiniz. Bugün, Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal yaşantınızda güven duygusunun çok önemli olduğunu, çevrenize ispat etme çabası içinde olacaksınız. Hırslarınızı sabit bir şekilde yoğunlaştırmalı, sabırlı olmak zorundasınız.
3
Boğa : Maddi konularda yaşadığınız güçlükleri atlatmanın yolunu buluyorsunuz. Mars'ın burcunuzdaki ileri hareketi beklediğiniz haberlerin hızlanmasına neden olacak. Eski hatalarınızı tekrarlamamalısınız. Yoğun bir şekilde çalışırken, her konuya ilgi gösteriyor en küçük ayrıntı üzerinde duruyorsunuz.

4
İkizler : Bugün sizi motive edecek arkadaşlarınızla ortak organizasyon planları yapacak ve bazılarımız; iş ortaklarımızdan ayrılarak, bireysel iş kurma çabaları içinde olacak. Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. İkili ilişkilerinize ayırdığınız zaman, güncel çalışmalarınız aksatabilir. Zamanlama konusunda dikkatli hareket etmelisiniz.

5
Yengeç : Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama konusunda oldukça zorlanacaksınız.
6
Aslan : Ay'ın konumu, kişisel ilişkilerinizde değişim yaşamanıza neden oluyor. Bugün bulunacağınız ortamlarda, farklı fikir alış verişi içinde olduğunuz kişilerin enerjilerinden olumlu etkileneceksiniz. Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken, karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız.

7
Başak : Çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Sorumluluk almaktan yorulmuyorsunuz. Üstelik en zor işlere bile adaysınız. Bugün, birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin, size sunacakları olanakları ret etmemeli, kazanacağınız fırsatları gözden geçirmelisiniz. Mantıklı olayların farklı bir değerlendirmesine girdiğiniz için, kaybettiğiniz zaman canınızı sıkabilir.
8
Terazi : Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız. Paylaşımlarınız ve seçeneklerinizi konusunda titiz bir yapı sergilediğiniz için, çevreniz tarafından yanlış olarak değerlendirilebilirsiniz. Artık hiçbir şeye aldırmamayı öylesine iyi başarıyorsunuz ki, yakınlarınız sizi ilgiyle takip ediyorlar.
9
Akrep : Bulunduğunuz ortamlarda farklı fikirlerin ortaya çıkmasıyla, bazı istenmeyen durumlara hedef olabilirsiniz. Çok çeşitli düşüncelere sahip olmanıza rağmen, ahlaki konulara geleneksel değer yargısıyla yaklaşarak, sizi tanıyan bir çok kişiye olumlu; örnek oluyor ve çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz.

10
Yay : Çatışmalar ve çekişmelerden kaçmanız mümkün değil. Bugün, bazı çevrelerin tepkisini almanız geçici bir durum. Duygusal olaylarınızı gündeme getirmek için yanlış zamanı seçiyorsunuz. Karşıt düşüncelere yol açabilecek davranışlardan uzak kalmalısınız. Arkadaşlarınızla bazı olumlu paslaşmalar gerçekleştirebilirsiniz.
11
Oğlak : Kariyerinizle ilgili değişimlerde uygulamaya geçmeniz, göründüğü kadar kolay olmayabilir. Yaşamda olmasını; istediğiniz her türlü olayda, kişisel hırslarınızın isteklerinizin önüne geçmesine izin veriyorsunuz.. Kaliteli çalışmalar üretmek için, fazla enerji sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Mücadeleden yılmıyorsunuz.

12
Kova : Mars'ın kombinasyon burcunuz Terazi'deki geri hareketiyle birlikte, enerjinizin az da olsa düştüğünü hissedeceksiniz. Aşk yaşantınızın hızlanan trafiği, çevrenizin de başını döndürebilir. Amaçlarınızdaki, doğru mantık sayesinde, sosyal yaşantınızda yapamayacağınız iş yok. Öfkelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

13
Balık : Bugün, ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız. İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olabilir. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika 25 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement