25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

25.06.2013 05:10

1
2
Koç : İlginç teklifler alabilir fakat kararsız kalabilirsiniz. Dikkatinizi yaptığınız işe odaklayın ve farklı konularla vakit kaybetmeyin. Böylece çok fazla dağılmaz ve konuya hakim olabilirsiniz. Yoksa, kafanız karışacak.
3
Boğa : Beklediğiniz haberleri alacak, planlarınızı uygulamaya başlayacaksınız. Parasal konulara yönelik sıkıntılarınız olsa bile, gelişmeler umut verici olacak. Arkadaşlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alacaksınız.
4
İkizler : Harekete geçmek istediğiniz konu hakkında sürpriz gelişmeler olacak. Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir gün. Biraz daha sabırlı ve sakin davranmayı başarabilir, makul istekler içinde bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.
5
Yengeç : Biraz gergin ve alıngan olabileceğiniz bir gün. Olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Ancak, parasal konulara yönelik yeni atılımlar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi kabul ettirebilir, ikna edici ve sempatik olabilirsiniz.
6
Aslan : Yeni yatırımlarda bulunmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Fırsatlar ayağınıza kadar gelecek. Ancak, biraz tedirgin ve endişeli bir tutum içine girebilirsiniz. Moralinizi yükseltin ve gelişmeleri olumlu değerlendirin.
7
Başak : Kendinizi güçlü ve başarılı hissedebilirsiniz. Son derece dikkatli ve tedbirli davranacak, elinize geçen fırsatları acele etmezseniz değerlendireceksiniz. Dostlarınız ve yakınlarınızın büyük ölçüde yardımını alacaksınız.
8
Terazi : Olaylar karşısında duygusal bir tavır ortaya koyabilirsiniz. Ancak, bu tutumunuz kısa sürecek. Olayların gelişmesini sakin bir şekilde beklemeyi öğrenmeli, düşüncelerinizi hemen bildirmekten kaçınmalısınız.
9
Akrep : Büyük istekler ve yoğun bir çalışma ortamı içine girebilirsiniz. Bazı olaylara çok fazla tepki göstermeniz mümkün. Dikkatiniz yükselirken anlayışınızı da yükseltmeli ve moralinizi bozmadan çalışmalarınızı sürdürmelisiniz.
10
Yay : Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Farklı istekler ve alışılmışın dışında beklentiler içinde bulunabilirsiniz. Sabırsız ve tahammülsüz davranmaktan kaçının. Olayların gelişmesini bekleyin.
11
Oğlak : Hayatınıza anlam kazandıracak gelişmeler olacak. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler yoğun olmakla birlikte anlayışsız davranmanız mümkün. Aslında yanlış anlamalardan kaynaklanacak sorunlar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin.
12
Kova : Karamsar duygular içine girmeniz mümkün. Ancak, enerjinizi farklı konulara yöneltebilir, böylece sevdiğinizle aranızdaki anlaşmazlığı azaltabilirsiniz. Ona gereken ilgiyi göstermeye çalışın. Seyahatler size iyi gelecek.
13
Balık : Duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Ancak, dikkatinizi çocuklara ve evinize yöneltecek böylece rahatlayacaksınız. Dostlarınızı evinize davet edebilir, dostluklarınızı pekiştirebilirsiniz. İsteğiniz güçleniyor.

Son Dakika 25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır