25 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

25 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

25.12.2014 10:50

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Bugün uluslararası sosyal bir organizasyonda hümanist ve özgürlükçü bir çalışmada yer alabilirsiniz. Uzak bir seyahat sizin için oldukça öğretici olabilir.
3
Boğa : Kariyerinizle ilgili kaynaklar konusunda geleceğe yönelik bir imza atabilirsiniz. Entellektüelitenizi kariyeriniz ile ilgili konularda kullanabilirsiniz.

4
İkizler : Uluslararası bağlantılar, hukuk konularında eşiniz ya da ortağınızın desteğini alabileceğiniz gibi bu konularda somut adımlar atmanızı sağlayacak.
5
Yengeç : İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurmakta şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca ilişkilerinizi ağlamlaştırabilirsiniz.
6
Aslan : Bu ay romantizme doyacaksınız. Hayatın tadını sevdiğiniz ve çocuklarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Aşık olabilir ya da çocuk olmakla ilgili karar alabilirsiniz.
7
Başak : Evinizde dekorasyon değişikliğinin tam zamanı! Önümüzdeki bir aylık süreçte arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak size keyif verecek.
8
Terazi : Romantik kısa seyahatlere çıkabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kaçamaklar sevdiğinizle sizi daha da yakınlaştıracak. Sosyal yaşantınız canlanıyor.
9
Akrep : Maddi getirileninizin artacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle kendi işinizi kurarak para kazanmak için finansal değerlendirmelerin tam zamanı.
10
Yay : Kendinizi yenilemenin tam zamanı! Önümüzdeki bir ay süresince gelişiminiz, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri ele alabilirsiniz.
11
Oğlak : Yeni yıl öncesinde kendinizi şımartmanın tam zamanı. Kafanızı dinlemek, yoga, meditasyon vb ile rahatlamak için bu bir aylık süreci iyi değerlendirmelisiniz.
12
Kova : Yılbaşı sizin için geldi diyebiliriz; aslında önümüzdeki bir ay her gün yılbaşı gibi geçebilir. Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Telefonlarınız susmayabilir.
13
Balık : Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı bir dönem başlıyor. Bir ay boyunca sizi hedeflediğiniz kariyer noktasına ulaştırabilecek bağlantılar yapabilirsiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika 25 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement