26 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları

26.02.2014 07:30

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, üstünlük duyguları içinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsanız, bugün zamanınızı dengeli bir şekilde kullanmalısınız.
3
Boğa : Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. Olayları abartmadan önce, içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Partnerinizle birlikte seyahate çıkma planları içinde olacaksınız. Ortaklıklar konusunda dikkatli olun.
4
İkizler : Bugün, deneyimlerinizi arttırma yoluna giderken, eski olayların üzerinizdeki etkisini de unutmamalısınız. Duygusal davrandığınız zaman çok kolay kırılabiliyorsunuz. Toplumun değer yargılarının önemli olduğu bugünde, bazı gerçeklerden yola çıkarak, kendinizi aşma konusunda önemli değişimler sizi bekliyor. Diş problemlerinize dikkat etmelisiniz.
5
Yengeç : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Onun davranışlarından kolay etkilendiğiniz için, dikkatli olmanız gereken bir gün. Olayları abartmadan dinlemeli ve geçmişi artık irdelememelisiniz. Ortaklıklar konusunda, deneyimlerin önemli olduğunu unutmayın.
6
Aslan : Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendi kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda & amp; ; göstereceğiniz çaba, takdir görecek. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.
7
Başak : Ay kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlerken, aşk yaşantınızda gelişen olaylara daha ciddi bir şekilde bakıyorsunuz. Partnerinizden kolay bir şekilde etkileneceğiniz bir gün. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Sistemli davranışlarınız bazılarına soğuk gelebilir. Aldırmamayı başaracaksınız.
8
Terazi : Bugün, geçmişinizle iç içe yaşamak isteyebilir ve eski özlemleriniz değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Ayrıca, partnerinizin kazançları konusunda belirleyici tavırlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyor, düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz.
9
Akrep : Bugün Ayın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün.
10
Yay : Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.
11
Oğlak : Bugün, içsel değer yargılarınız ön planda olacak. Alışkanlıklarınızın sizi yönetmesine izin vermemelisiniz. Eskimiş duygularınızın size faydadan çok zarar verebileceğiniz unutmamalı ve yaşamınızdaki olaylara hakim olmasını bilmelisiniz. İnatçı tavırlarınızı biraz esnetmeniz gereken bir gün içindesiniz. Güven duygunuzun güçlenmesine ihtiyacınız var.
12
Kova : Bugün, ailevi konular üzerinde odaklaşabilirsiniz. Onların duygusal problemleri sizi rahatsız edebilir. Özellikle bazı olaylardan çok fazla etkileniyorsunuz. Özgürlükçü yapınız engellere takıldığı zaman huzursuz olabiliyor ve sevdiklerinizin desteği, motivasyon kaynağı haline gelebiliyor. İçsel karmaşa yaşayacağınız bir gün. & lt;br/ & gt;
13
Balık : Düşüncelerinizi çevrenizle paylaşırken, geleneksel yapınızı ortaya koyacağınız bir gün. Duygularınız karışık olduğu için,hata yapmaktan korkuyor, olayları içinizden tekrar tekrar analiz etmek istiyorsunuz.. Gün içinde, kısa bir yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. İçsel sesiniz size doğruyu söyleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Son Dakika 26 Şubat 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement