26 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları

26.03.2014 07:30

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. Merkür Kova burcunda ilerliyor. Aynı düşünce içinde olduğunuz kişilerin ortaklık fikirlerine olumlu bakabilirsiniz. Fakat partnerinizin düşünceleri sizden çok farklı olacaktır. Onu regüle etmelisiniz.
3
Boğa : Düşüncelerinizdeki ani gelişen değişimler karşısında kendiniz bile şaşıracaksınız. Bugün karşılaştığınız kişilerin fikirlerini gizlice yargılamaktan kendinizi alamıyorsunuz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız.
4
İkizler : Yönetici gezegeniniz Merkür & ; Kova & ; burcunda ilerliyor. Birçok işi aynı anda yapmaya kalkacaksınız. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda yaşayacağınız zorlukları düşünmeli ve hızlı hareket etmenize rağmen, hataların da, olabileceğini unutmamalısınız. Kardeşlerinizin bir sorununa yardımcı olacaksınız.
5
Yengeç : Jüpiter & ';in sizi olumlu yönlendirmesi sayesinde; günlük hayatınızdaki her türlü olaya, duygusal bakmamayı öğreniyorsunuz. Bugün, birlikte vakit geçireceğiniz kişilerde, farklı bir özellik arıyorsunuz. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.
6
Aslan : Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, iletişim problemleri yaşamak istemiyorsanız, olayları abartmadan dingin bir şekilde düşünmelisiniz. Böyle durumlarda, sürekli kendinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz.
7
Başak : Bugün, arkadaşlarınızla organizasyon bir işi başlatmak isteyeceksiniz. Fakat, sizi duygusal anlamda zorlayan nedenleriniz var. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsunuz. Değişimin size iyi geldiğini bilmeli ve alışkanlıklar konusunda ısrarcı olmamalısınız. Sadece dikkatli kararlar vermelisiniz.
8
Terazi : Yoğun duygular içinde olsanız bile, pratik yönünüzü ön plana çıkararak, gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, hırslarınızı kullanmak istemeyecek ve mantıklı davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız. Eski duygularınızın sizi esir almasın izin vermemelisiniz.
9
Akrep : Bugün karşılıklı bir sorgulama söz konusu olabilir. Gizlilik sizi çekici kılabilir fakat, olayları olumsuz bir şekil almasına izin vermemeli ve gerekli müdahaleyi zamanında yapmalısınız. Sorularınızın cevabını alamayabilirsiniz. Bugün, finans konularında gezegenler, sizi olumlu Destekliyor, İsteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
10
Yay : Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz. Kendi gücünüzü ispat etmek için, başlattığınız mücadelenin içinde olmaktan, büyük bir zevk alıyorsunuz.
11
Oğlak : İşinizle ilgili yeni bir yapılanma içinde olmanıza rağmen, yaşantınızda kalması gereken değerlerden de vazgeçmek istemiyorsunuz. Bugün, maddesel kazançlarınızla ilgili & ; özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek, bazı kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz.
12
Kova : Merkür ve Ay burcunuzda ilerlerken, hiçbir şey gözünüzden kaçmıyor. Aktif ve hızlı hareket ederek, gerekli yerlerde müdahale etmesini iyi biliyorsunuz. Bugün yaşam koşullarınızı daha da iyi bir hale getirmek için verdiğiniz mücadele takdir görecek. Bulunduğunuz alanlara sığmayan yapınızla gerçekten sıra dışı bir kişiliğiniz var.
13
Balık : Bugün bulunduğunuz ortamlarda, kendinizle ilgili konuşmalar hoşunuza gidecektir.. Çalışmalarınıza daha hız vermek istiyorsunuz. Keskin mantığınız, mesafeleri kısa sürede almanızı sağlayacak. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güvenmiyor ve özel kazançlarınızı kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

Son Dakika 26 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement