26 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

26.05.2013 05:08

1
2
Koç : Çalışmalarınızı aynı biçimde sürdürmeye devam edeceksiniz. Olaylardan çok fazla etkilenmeyeceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Hiçbir şey moralinizi bozmayı başaramaz. Sevdiğinizle birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik hırslarınız artabilir. Büyük bir istekle yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün alacağınız bir haber telaşlanmanıza neden olabilir. Kafanızı karıştıracak olaylardan uzak durmalısınız.
4
İkizler : Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Düşünceleriniz son derece düzgün akacak. İsteklerinizin uyandıracağı güç sizi harekete geçirecek. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler daha yoğun olacak.
5
Yengeç : Bazı haberler yüzünden huzursuzluk duymuş olabilirsiniz. Ancak, sorun haline getirmeyeceksiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızdaki ilişkiler giderek yoğunlaşıyor.
6
Aslan : Aldığınız kararları uygulamak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Ancak, beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Düşünceniz değişebilir. Bu arada alacağınız bazı haberlerden çok fazla etkilenmeniz mümkün.
7
Başak : Başarılı çalışmalar yapabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanacaksınız. Uzun seyahatler yapabilir, sevdiğinizle birlikte tatile çıkabilirsiniz. Parasal çalışmanız hızlanıyor.
8
Terazi : Daha önce karar veremediğiniz durumlar hakkında farklı düşünceleriniz olacak. Daha sakin ve anlayışlı davranmaya başlayabilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularda yeni gelişmeler olacak.
9
Akrep : Geriliminizi arkadaşlarınıza yansıtmaktan kaçınmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumu değiştirmek isteyebilir, farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Alkollü içeceklere ve kendinizi fazla yormamaya özen gösterin.
10
Yay : Başladığınız çalışmaları büyük bir istekle sürdürmeye devam edeceksiniz. Bazı olaylar canınızı sıkabilir ve önemli değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmelisiniz.
11
Oğlak : Son derece keyifli ve rahat olacağınız bir gün. Sevdiğinizden alacağınız bir haber keyfinizi arttıracak. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler giderek yoğunlaşıyor. Yeni atılımlarda bulunmak isteyeceksiniz.
12
Kova : Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşabilirsiniz. Sabırsız ve öfkeli bir tavır içine girebilir, acele kararlar alabilirsiniz. Sakin olmaya ve gelişmeleri izlemeye çalışın. Karar vermek için uygun dönem değil.
13
Balık : Katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız kişilerle çok hoş vakit geçireceksiniz. Düşüncelerinizi yoğunlaştıracak yeni gelişmeler meydana gelecek. Harekete geçmek istediğiniz konu hakkında alacağınız haber umut verici.

Son Dakika 26 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement