26 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları

26.05.2014 07:29

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Aceleci yönünüz her zaman hatalara neden oluyor. Ay'ın konumu, duygusal karışıklıklar konusunda beklemenizi öneriyor. Söz konusu aile bireyleri olduğu zaman, yürek çarpıntılarınız artıyor ve onların sıkıcı durumları sizi daha da üzüyor. Bugün bir çok organizasyona katılacaksınız.
3
Boğa : Güven duygusunun önemli olduğunu çevrenize göstermelisiniz.. Onlara vereceğiniz her türlü öğütlerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özgürlüklerine yorum getirmezseniz, sonuç olumlu olacaktır. Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz.
4
İkizler : Birlikte olacağınız kişilerin birbirinize katkısı oldukça büyük olacak. Aile büyüklerinizin işinize karşımasına istememenize rağmen, onların önerilerine kulak vermenizde fayda var. Merkür'ün burcunuzda ilerlemesi ailevi konularınızı gündeme getiriyor. Onların fikirlerini de almak zorundasınız.
5
Yengeç : Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bugün, ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız. Aktivitelerinizi gerçekleştirmek adına iyi niyetli yaklaşımlarınız yanlış anlaşılabilir. Her konuda kendinize güvenmeniz gerektiğini biliyorsunuz.
6
Aslan : Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz..
7
Başak : Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi ortak ilişkilerinizle güçlü bir şekilde birleştireceğinizi gösteriyor. Hırslarınızın dorukta olduğu bir gün. Planlı ve disiplinli hareket edeceksiniz. Bazı konularda yalnız kalabilirsiniz. Başkalarının fikrine aldırmamalısınız. Bugün arzularınız dahilinde hareket ediyorsunuz.
8
Terazi : Ailenizin rahatlığı için yapamayacağınız hiçbir şey yok. Sevdikleriniz söz konusu olduğu zaman, tüm zamanınızı onlara harcayabiliyorsunuz. Bugün evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir. Ruh sağlığınızı destekleyici davranışlar içinde olacaksınız.
9
Akrep : Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sizin sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.
10
Yay : Mesleğinizde ilerlemek istediğiniz zaman, duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün, olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ederken, yeni şartları da beraberinde getiriyor.
11
Oğlak : Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var. Yollarla ilgili beklediğiniz haberlerin size sağlayacağı avantajlara dikkat etmelisiniz.
12
Kova : Kişisel davranışlarınızla çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz. Duygusallığınızla ilgili yaşadığınız alınganlıkların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır. Bugün disiplinli yönlerinizin size kazandıracağı karizmaya karşı,bazı değişimlere de hazır olun . Şartlarınızı zorlayacaksınız.
13
Balık : Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Ay, çevre koşullarınızı belirlerken, kişisel yaratıcılığınızı kullanmanız konusunda size motivasyon sağlayacak. Kendinize fırsat yaratmalısınız.

Son Dakika 26 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement