26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

26.06.2013 05:10

1
2
Koç : Bugün beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Duygularınızın son derece yoğun olacağı bir gün. Ancak, dikkatli davranabilir, gelişmelerin farkına varabilirsiniz. Dikkatinizi işlerinize yoğunlaştırma, fazla dağılmamalısınız.
3
Boğa : Daha dikkatli ve planlı davranabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Alacağınız bir haber sizi rahatlatacak. Anlayışlı ve sakin davranacaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi uygulamak üzere harekete geçeceksiniz.
4
İkizler : Aceleci ve sabırsız bir tutum içinde bulunsanız bile, gelişmelerin istediğiniz gibi olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sırada çıkan ufak tefek sorunları büyütmekten kaçının. Gereksiz tepkiler göstermeniz mümkün.
5
Yengeç : Duygusal açıdan gerilim hissedeceğiniz bir gün. Duygularınızı denetlemeye çalışın. Geleceğe yönelik beklentilerinizin olumlu olduğu söylenebilir. Alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.
6
Aslan : Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece yoğun ve sıcak olacak. Fakat, sizin üzerinizde biraz karamsar duygular ve olumsuz bir tavır olabilir. Bu halden çıkmalı ve sevdiğinize karşı daha anlayışlı davranmalısınız.
7
Başak : İçinde bulunduğunuz durumu daha sakin bir şekilde yeniden gözden geçirebilirsiniz. Farklı beklentiler içine girecek fakat, mantıklı ve dengeli davranacaksınız. Akşama doğru alacağınız davete sevdiğinizle katılacaksınız.
8
Terazi : Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla karşılaşacaksınız. Biraz kafanız karışabilir. Parasal konularla ilgili yeni planlar yapabilirsiniz fakat, kararsızlık içine girmeniz mümkün. Biraz sabırlı davranın.
9
Akrep : Çevrenizde bulunan kişiler sizden daha farklı istekler içinde bulunabilirler. Tabii bu durum üzerinizde sıkıntı yaratacak. Moralinizi bozmayın. Aslında mantığınız ve dikkatiniz yüksek. Kararlı davranmayı başaracaksınız.
10
Yay : Verimli ve başarılı çalışmalar yapabileceğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Olumlu beklentiler içinde bulunduğunuz sürece sahip olduğunuz enerjiyi çok iyi kullanabilirsiniz.
11
Oğlak : Haberleşmelerle ilgili karışıklıklar çıkabilir. Telefon ve faturalar konusunda tedbirli olun. Arkadaşlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.
12
Kova : Karamsar duygular içinde bulunabilirsiniz. Olayları fazla büyütmemeye çalışın. Bazı gelişmeler beklediğinizden farklı olabilir. Ancak, olumlu olmaya gayret edin. Sevdiğinizin size anlayış göstermediğini gdüşünebilirsiniz.
13
Balık : Bugün daha sakin ve rahat olabileceğiniz bir gün. İstekleriniz doğrultusunda hareket edebilir, düşüncelerinizi uygulayabilir, mantıklı davranabilirsiniz. Hızlı kararlar alabilir ve çevrenizin desteklemesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika 26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


Advertisement