Son Dakika Haberleri: 26 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

26 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

5 yıl önce

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Fiziksel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Güneş kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerlemekte ve bireyselliğinizi ön plana çıkarmaktadır. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bugün, seyahat planları yapabilir ve bilgilerinizi kullanacağınız konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.
3
Boğa : Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, yaşamı sorgulama gereği duyuyorsunuz. Duygusal konularda fazla hassas olduğunuz bir gün içindesiniz. Geleneksel yapınız bozmak istemediğiniz için, birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda fikirsel çatışmalar oluşabilir. Gizli çekişmelerin sağlığınızı olumsuz etkilediğini unutmamalısınız.
4
İkizler : Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz.
5
Yengeç : Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz. Cesaret isteyen çalışmalarınız için gerekli donananıma sahip olmanıza rağmen, fikir ayrılıkları konusunda karşıt düşünceler içinde kalıyorsunuz. Satürn ve Ay'ın yaptığı açı, sosyal ilişkilerinizin maddesel olaylarınızla paralel ilerlediğini görecek, ve bağlantılarınızı daha da güçlendirmek isteyeceksiniz..
6
Aslan : Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda yeni başlangıçlara hazır olmanıza rağmen, eski aşklarınızın kalbinizin bir köşesini sızlattığını hissetmek, yaşam enerjinizi aksine güçlendiriyor. Dengelerinizi zorlamadan sakin düşünmeye çalışmalısınız.
7
Başak : İçsel olarak içinizde bir sakinlik var. Üzüldüğünüz kişisel sorunların kaynaklarını daha iyi analiz edebileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde, kendinizi olumsuz ruhsal bir gevşeme içinde hissedebilir, seçim yapmanız gereken bir konuda kararsızlık gösterebilirsiniz. Olaylar karşısında temkinli olmanızda yarar var.
8
Terazi : Bugün, organizasyonlar konusunda oldukça başarılısınız.. Çevrenize karşı mantıklı yaklaşımlar içinde olmanız nedeniyle, başarı grafiğinizi yükseltiyor. Bugün, yüksek enerjinizi getirdiği fiziksel aktivitenizi olumlu bir şekilde kullanmalı ve baskıcı davranışlardan sakınmalısınız. Beklenmeyen düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz.
9
Akrep : Satürn burcunuzda ilerlerken, gücünüzün farkında oluşunuzu sizi kendinize karşı daha da güvenli yapıyor. Güçlü duygularınız sizi yorgun ve sinirli yapabilir. Düşüncelerinizde ısrarcı davrandığınız için çevrenize ters gelebilirsiniz. Sizi anlamakta zorluk çekebilirler. Onların düşüncelerine tepki göstermek yerine, ilişkilerinizi sıcak tutmayı denemelisiniz.
10
Yay : Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Çok yönlü kişiliğinizi vurgulamak istiyor ve çalışmalarınızda başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Kaprisli değilsiniz fakat, karışık işlere de tahammülünüz yok. Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz.
11
Oğlak : İçinizden taşan enerjiyi dengelemek zorunda kalacaksınız. Bugün, olayların uç noktasında dolaşıyor ve kendinize güveniyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde temkinli hareket etme ihtiyacı içinde olacaksınız. Beklentilerinizle ilgili ani değişimlerden etkilenmemelisiniz. Şartlarınızı zorlamadan, uyumlu bir şekilde konularınızı çözmelisiniz.
12
Kova : Bugün Ay'ın sizin gibi sabit bir burç olan Akrep'te ilerlemesi, partnerinizle aranızda bazı geçmiş problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Sizin özgürlükçü fakat bildiğinizden taviz vermeyen yapınız yüzünden bazı gerilemeler yaşamanız mümkün. Sınırlarınızın dışına taşarak düşünüyor fakat engeller yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.
13
Balık : Ay kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerliyor. Hayalleriniz konusunda çekimser değilsiniz ve çevresel koşullar size özel şartlar sunuyor. Yaratıcı yönlerinizi mantıklı bir şekilde kullanacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştirerek, sizin de öncülüğünüzü yaptığınız bazı aktiviteleri başlatacaksınız.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En Güzel Köpeğiydi, Ölümü 17 Milyon Takipçisini Yasa Boğdu Çocuklar Duymasın'ın Sekreter Yasemin'i Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Aynı Erkeği Paylaşan Kız Kardeşler, Aynı Anda Hamile Kalmak istiyor! Dünya Sağlık Örgütü Açıkladı: 250 Bin Kişinin Ölümüne Neden Olacak Dünyanın En Ateşli Pilotu Instagram Pozlarıyla Mest Ediyor