26 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

26 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

26.11.2014 09:53

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaptığınız araştırmalar sonucu sağlam adımlar atabilirsiniz. Yatırım konusunda uzman görüşü alabilirsiniz.
3
Boğa : Araştırmalarınız sonucunda bugün imza atmak için doğru bir gün olabilir. Geleceğe yönelik birlikteliklerde somut adımlar atabilirsiniz.
4
İkizler : İş yerinizde alacağınız sorumlulukların yükü altında ezileceğinizi düşünmeyin. Aldığınız sorumluluklar taşıyabileceğiniz yük kadar.
5
Yengeç : Sevdiğiniz kişi ile geleceğe yönelik adımlar atmayı düşünüyorsanız bugün harekete geçebilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunabilirsiniz.
6
Aslan : Aileniz ve evinizle ilgili geleceğe yönelik kararların içinde sorumluluk almanız gerekebilir. Bu karar ailenizi ilgilendiriyor olabilir.
7
Başak : Uzun bir süredir araştırmalarını sürdürdüğünüz bir iş için anlaşma olabilir. Alacağınız karar uzun olacağı için iyi düşünmenizde fayda var.
8
Terazi : Atacağınız bir imza ile geleceğe yönelik bir gelir için sorumluluk altıba girebilirsiniz. Gelecekte daha çok kazanmak için elinizi taşın altına koyun.
9
Akrep : Kendinize geleceğe yönelik yaptığınız yatırımlar, aldığınız sorumluluklar ağır gibi gözükse de, ileri de bu kararlardan mutlu olacaksınız.
10
Yay : Uzun süredir çalıştığınız bir projenin sorumluluğunu taşıyorsunuz. Geleceğe yönelik sağlam adım atmak için doğru zamanı beklemelisiniz.
11
Oğlak : Sosyal organizasyonlar ya da içinde bulunduğunuz ekipte daha fazla sorumluluk alarak daha etkili bir pozisyona sahip olabilirsiniz.
12
Kova : Kariyerinizde daha fazla sorumluluk alarak geleceğe yönelik adımlarınızı daha sağlam basacağınız bir pozisyon için kolları sıvayın.
13
Balık : Hukuki, medya, iletişim ya da eğitim vb konularında daha fazla sorumluluk almanızı gerektirecek bir adım atabilirsiniz.

Son Dakika 26 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden