27 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

27 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

27.08.2013 05:10

1
2
Koç : Çalışmalarınızı sürdürürken bazı terslikler meydana gelebilir. Ancak, moralinizi yüksek tutmayı başaracaksınız. Anlayışlı ve sakin davranışınızla çok daha etkileyici olacak, isteklerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız.
3
Boğa : Parasal konulara yönelik hırslarınız artabilir. Ancak karmaşık duygular içine girerek ufak tefek sorunları büyütebilirsiniz. Bugün alacağınız haberden rahatsızlık duyabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz.
4
İkizler : Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kafanızın karışıklığı tamamen bitiyor. Fikirlerinizi kolay ve anlaşılır biçimde ifade edecek, ilişkilerinizi yeniden düzenleyeceksiniz. Planlarınızı desteklemelerini sağlayabilirsiniz.
5
Yengeç : Aldığınız kararları uygulamak için büyük bir gayret göstereceksiniz. Beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Duygularınız değişebilir. Moralinizi bozan konuların üzerinde fazla durmayıp dikkatinizi değiştirebilirsiniz.
6
Aslan : Son derece duygusal ve heyecanlı davranabilirsiniz. Biraz sabırsız, biraz öfkeli bir tutum içine girebilirsiniz. Sabırlı olun. Olayları fazla büyütmeyin. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkiler sizi rahatlatabilir.
7
Başak : Olaylar karşısında duygusal bir tavır ortaya koyabilirsiniz. Ancak, bu Kendinize olan güveniniz giderek yükselecek. Duyacağınız bazı haberler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Ancak, moralinizi bozmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz şartları gözden geçirmeye devam edebilirsiniz.
8
Terazi : İş arkadaşlarınızla aranızda çıkmış olan anlaşmazlıkları gidermenin tam zamanı. İçinizdeki çatışmalar devam etse bile bunları ortaya koymayacak, rahat ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Haberleşmeler sizi mutlu edecek.
9
Akrep : Duygusal açıdan biraz gerilim içine girebilir, huzursuz ve endişeli davranmaya başlayabilirsiniz. Kuruntularınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Bugün alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olabilir.
10
Yay : Son derece enerjik ve heyecanlı bir çalışma temposu içine girmeniz mümkün. Çok daha farklı düşünebilir, böylece daha önce size sıkıntı veren konuların üstesinden gelebilirsiniz. Parasal konularda yeni gelişmeler olacak.
11
Oğlak : Parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunmasanız bile kendinizi daha rahat ve iyi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Sezgileriniz harekete geçebilir.
12
Kova : Düşüncelerinizi karıştıran durumlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri dengede tutmaya özen gösterin. İsteklerinizi ifade ederken daha olumlu ve sakin davranmaya gayret etmelisiniz.
13
Balık : Olaylardan etkileneceğiniz bir gün. Duygularınız yükselmiş durumda. Alacağınız bazı haberlerden etkilenebilir ve kararlarınızı değiştirebilirsiniz. Fakat, sakin ve sabırlı davranabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Son Dakika 27 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı