27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

27.11.2013 05:10

1
2
Koç : Anlayışlı ve kararlı bir tempo içine gireceksiniz. Yapmayı tasarladığınız konuyla ilgili çalışmalarınızı sürdürürken daha sakin davranmaya özen gösterin. Enerjinizi yapıcı yönde kullanın. Yolculuk iyi gelecek.
3
Boğa : Ani kararlar alabilir, önceden aldığınız kararları değiştirebilirsiniz. Aceleci davranmaktan kaçının. Aslında siz pek acele etmezsiniz fakat, şu aralar tartışmacı ve kararsız olduğunuz bir dönemdesiniz.
4
İkizler : Haberleşmelerle ilgili ufak tefek sorunlarınız olabilir. Biraz heyecanlı ve duyarlı davranmanız mümkün. Fakat, dikkatiniz ve düşünce gücünüz yüksek olduğu için bu durum uzun sürmeyecek. Dost davetlerine gidebilirsiniz.
5
Yengeç : Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Yalnız olabilecek hayaller kurmaya özen gösterin. Olmayacak beklentiler içine girebilirsiniz. Uzun yolculuklar keyfinizi yerine getirebilir. Tatil aşkı yaşayabilirsiniz.
6
Aslan : Hem aşk hem de parasal açıdan verimli bir dönemde bulunuyorsunuz. Fırsatları değerlendirebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İlginç ve farklı istekler içine girebilir, yaşantınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.
7
Başak : Duyacağınız bazı haberler duygularınızı harekete geçirecek. Sabırsız ve karamsar bir tutum içine girmeniz mümkün. Enerjinizi yapıcı yönde kullanarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. harcamalarınıza özen gösterin.
8
Terazi : Sakin ve kararlı bir gün geçireceksiniz. Gelişmeleri bekleyecek, sorunların üzerine gitmeyeceksiniz. İçinizde yeni istekler uyansa bile uygun zamanı bekleyebilirsiniz. Dostlarınıza yardımcı olabilir, onlarla ilgilenebilirsiniz.
9
Akrep : Düşüncelerinizi söylerken yanlış anlaşılmalara izin vermeyin. Bugün alacağınız haberler sizi rahatlatacak. Uzun zamandır görmediğiniz eski bir dostunuzla tesadüfen karşılaşacak, birlikte hoş vakit geçireceksiniz.
10
Yay : Düşünceleriniz ve duygularınız birbirine karışmış durumda olabilir. Özellikle alacağınız haberlerden etkilenmeniz mümkün. Daha sonra üzerinde düşünecek ve büyüttüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız. Gereksiz harcama yapmayın.
11
Oğlak : Keyifli ve güzel bir gün. Enerjiyi içinizde kuvvetle hissedeceksiniz. Spor yapabilir, seyahate çıkabilir ve yeni yatırımlar yapmayı planlayabilirsiniz. Tabii bu enerjiyi kavga ederek harcamaktan kaçınmalısınız.
12
Kova : Geleceğe yönelik farklı beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi denetim altına almanız zor olacak. Çok çeşitli ve farklı fikirleriniz olabilir ve karar vermekte sıkıntı duyabilirsiniz.
13
Balık : Duygularınızı denetim altına almanız zor olacak. Duyacağınız bazı haberlerden etkilenebilir ve ani karamsarlık duyabilirsiniz. Hanımlarla aranızdaki ilişkilerde ufak tefek çıkan sorunları büyütmeyin. Moralinizi yükseltin.

Son Dakika 27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı