27 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

27 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

27.11.2014 11:23

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Çıkacağınız kısa seyahatlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde şansınızın oldukça yüksek olduğu bugünde evlilik fikriniz varsa karar alabilirsiniz.
3
Boğa : Maddi konularda yaşayacağınız sürprizler ile işinizde gelişim için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerde sorumluluk alacağınız bir başlangıcı olabilir.
4
İkizler : Ailenizde yaşanan beklenmedik gelişmeler sonucunda gelir dışı kaynaklarınızda artış yaşanabilir. Organizasyonlarda yeni sorumluluklar alabilirsiniz.
5
Yengeç : Oldukça yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün. Akademik alanda ve uluslar arası arenada gelişiminiz için fırsatlar var.
6
Aslan : Kariyeriniz ile ilgili fırsatların kaçırılmaması gereken bir gün olacak. Tanışacağınız yeni kişiler fırsat kapıları açabilir. Sorumluluklarınızı ön planda.
7
Başak : Sosyal çevreniz ile keyif yapacağınız ve yeni kişilerle tanışacağınız bir gün olabilir. Sosyal yaşantınız oldukça renkli. Kendi bakımınıza para harcayabilirsiniz.
8
Terazi : Kendinizi şımartmak için harika bir gün olacak. Kısa seyahatlerde tanışacağınız kişiler ile gelecek için bağlantılar yapabilirsiniz. Maddi sürprizler olabilir.
9
Akrep : Bugünü keyifle, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte geçirebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız risklerden somut sonuçlar alabilirsiniz.
10
Yay : Maddi konularda girişimlerinizin gelişime açık ve sağlam sonuçlar doğurabileceği bir gün olacak. Anlaşmaları görüşmek için oldukça uygun.
11
Oğlak : Çıkacağınız kısa bir seyahatte gelişiminiz için vakit ayırabilirsiniz. Eviniz ile ilgili girişimlerinizden somut sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sürprizi var.
12
Kova : Evinizde keyifli bir güne başlayabilirsiniz. Bugünlerde tanışacağınız özel biri hayatınızı birleştirmeyi düşünebileceğiniz kişi olabilir.
13
Balık : Çocuklarınızla hayattan keyif aldığınızı hissettiğiniz aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. İş ile ilgili yeni kişilerle sağlam ilişkiler kurabilirsiniz.

Son Dakika 27 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti