28 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

28 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları

28.11.2014 10:13

1
Burcunuzu okumadan güne başlamayın. İşte günlük burç yorumları...
2
Koç : Sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir! Uzak bir seyahatte tanışacağınız biriyle aşka tutulmanız mümkün. Sevdiğinizin sürprizi ile birlikte uzak bir seyahate de çıkabilirsiniz.
3
Boğa : Gelir dışı kaynaklarınızla ve ortak gelirlerinizle ilgili konularda sürpriz bir haber alabilirsiniz. Emlakta şanslı olduğunuz bu dönemde bir girişim düşünebilirsiniz.
4
İkizler : Katılacağınız sosyal organizasyonlarda beklenmedik biri ile tanışma sizi aşka götürebilir. Bu sürpriz karşılaşma uzun soluklu bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz.
5
Yengeç : Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda beklenmedik kişilerle tanışabilirsiniz. Bu tanışıklık yerini aşka bırakabileceği gibi kariyerinizde de önemli bir adım olabilir.
6
Aslan : Aklınızı başınızdan alacak biriyle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu uzakta yaşayan biri olabilir. Ancak romantik ve eğlenceli bir ilişki için ilk adımları atabilirsiniz.
7
Başak : Ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bir emlak satışı da söz konusu olabilir ya da bu kaynakla bir emlak alımı yapabilirsiniz.
8
Terazi : Kısa bir seyahatte tanışacağınız biri ile sıra dışı bir aşka tutulabilirsiniz. Bir birlikteliğiniz var ise romantik bir seyahat, ilişkinizde hiç bilmediğiniz yönleri ortaya çıkarabilir.
9
Akrep : İşyerinizde yapacağınız sıra dışı bir projenin size maddi getirileri olabilir. Arkadaşlarınızla beyin fırtınaları yapmak ya da inovatif bir yaklaşım için uygun bir gün olacak.
10
Yay : Beklenmedik bir sürpriz ile romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bu kişi hiç tanımadığınız biri, sevgiliniz ya da eşiniz olabilir. Çocuklarınızdan beklenmedik bir sürpriz de olabilir.
11
Oğlak : Eviniz ile ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Aileniz ile ilgili beklenmedik güzel teklifler alabilir ya da bir anda emlak yatırımı yapmaya karar verebilirsiniz.
12
Kova : Ortaya çıkan sürpriz bir seyahatte gireceğiniz sosyal ortamda aşka tutulabilirsiniz. Sevdiğiniz ile küçük bir kaçamak ve keyifli vakit geçirmek de söz konusu olabilir.
13
Balık : Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlara katılmanız gereken bir gün olabilir. Tanışacağınız yeni biri gelirlerinizde beklenmedik olumlu gelişmeler olmasını sağlayabilir.

Son Dakika 28 Kasım 2014 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı