Günün Fotoğrafı Samsun'dan - Son Dakika

Günün Fotoğrafı Samsun'dan

8 yıl önce

1
Samsun'da, adliye binasının bahçesindeki duvarda asılı olan ve içinden ses gelen çantadan yavru köpek çıktı.


2
Samsun'da 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki bir yakınının duruşmasını izlemek isteyen 38 yaşındaki Nazmiye Deniz, bugün evinde beslediği yavru köpeğini bir çantanın içine koyup adliye binasına geldi.
3
Deniz, güvenlik güçleri tarafından köpek olduğu gerekçesiyle içeri alınmadı. Bunun üzerine Nazmiye Deniz, Adliye binası bahçesindeki duvara içinde köpek bulunan çantayı astı.
4
Duvara asılı bulunan çantadan garip sesler geldiğini gören 27 yaşındaki Temel Aksel, merakını gidermek için çantayı açtığında içinde yavru köpek olduğunu gördü.
5
Köpeği yerinden alıp bir süre seven Aksel, "Bir yakınımın duruşmasını izlemek için geldim. Bahçeye indiğimde duvara asılı bir çanta gördüm ve içinden garip sesler geliyordu. çantayı açtığımda içinde yavru köpeği görünce şaşırdım" dedi. Bir süre sonra duruşmayı izleyen Nazmiye Deniz köpeğini alarak evinin yolunu tuttu.

Haber Yayın Tarihi: 11.12.2012 02:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!