Günün Fotoğrafı Samsun'dan - Son Dakika

Günün Fotoğrafı Samsun'dan

11.12.2012 14:40

1
Samsun'da, adliye binasının bahçesindeki duvarda asılı olan ve içinden ses gelen çantadan yavru köpek çıktı.

2
Samsun'da 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki bir yakınının duruşmasını izlemek isteyen 38 yaşındaki Nazmiye Deniz, bugün evinde beslediği yavru köpeğini bir çantanın içine koyup adliye binasına geldi.
3
Deniz, güvenlik güçleri tarafından köpek olduğu gerekçesiyle içeri alınmadı. Bunun üzerine Nazmiye Deniz, Adliye binası bahçesindeki duvara içinde köpek bulunan çantayı astı.
4
Duvara asılı bulunan çantadan garip sesler geldiğini gören 27 yaşındaki Temel Aksel, merakını gidermek için çantayı açtığında içinde yavru köpek olduğunu gördü.
5
Köpeği yerinden alıp bir süre seven Aksel, "Bir yakınımın duruşmasını izlemek için geldim. Bahçeye indiğimde duvara asılı bir çanta gördüm ve içinden garip sesler geliyordu. çantayı açtığımda içinde yavru köpeği görünce şaşırdım" dedi. Bir süre sonra duruşmayı izleyen Nazmiye Deniz köpeğini alarak evinin yolunu tuttu.

Son Dakika Günün Fotoğrafı Samsun'dan - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı