Gürsel Tekin'e Yankesici Şoku - Son Dakika

Gürsel Tekin'e Yankesici Şoku

08.12.2010 13:26

1
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnaf, sanayici, işadamları, meslek örgütleri ile toplantılar yapmak için geldiği İzmir Adnan Menderes Havalimanı´nda yüzlerce partili tarafından coşkuyla karşıladı.

2
VIP önünü dolduran partililer ellerinde üzerinde "CHP´nin halka ulaşma yolu, Kılıçdaroğlu", "Demokrasinin kalesiyiz çünkü İzmir´iz" yazılı pankartlar açtı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, patililere selam verirken Bucalı işçiler, "Başkan Buca´ya sahip çık. Taşeron Buca´dan defol" diye bağırdı.

3
Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak´ın fotoğrafını taşıyan pankartta, CHP liderinin soyadının "Kılıçtaroğlu" diye yazılması gözden kaçmadı. Konak Belediyesi havalimanındaki partililere ücretsiz kahve, çay, meyve suyu ve su dağıttı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Gürsel Tekin'e Yankesici Şoku - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş