Güzel Bir Aşk Filmi - Son Dakika

Güzel Bir Aşk Filmi

17.12.2010 14:58

1
Özcan Deniz, ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu “Ya Sonra?” filminin tanıtımı için önceki gün bir basın toplantısı düzenledi.
2
Fragman gösteriminin de yapıldığı toplantıda Deniz, rol arkadaşları Deniz Çakır, Barış Falay ve Naz Elmas'la soruları yanıtladı.

ÖZCAN Deniz, kendisinin bir veterineri, Deniz Çakır'ın ise sorunlar yaşadığı mimar eşini canlandırdığı filmin başarısından umutlu konuştu.

3
Yaklaşık dört yıldır üzerinde çalıştığı, çekimlerini ise sekiz haftada tamamladığı filmin 25 Şubat'ta vizyona gireceğini belirten Deniz, “Bu ‘Çok hevesli çocuk, sinemayı da seviyor, bir film çekti işte' türünde bir film değil. Ben sinema, kamera ve setle tanışıklığımın 21'inci yılındayım. Neredeyse bir o kadar zamandır da hikayeler, senaryolar yazıyorum. Şimdi de bu birikimi kullanıyorum. Sinema benim hayatım, mesleğim, işim. Artık zamanı gelmişti. Güzel bir aşk filmi oldu.
4
Aklımdakinden de fazlasını çektim” dedi. Filmin daha çok kadın dünyasına eğildiğini vurgulayan Deniz Çakır, “Özcan Deniz, erkek olarak kadınları, kadınlar arasındaki ilişkileri, anlaşılamamalarını çok güzel anlatmış” dedi. Barış Falay, Özcan Deniz'in ilk yönetmenlik denemesinden alnının akıyla çıktığına değinerek “Sette dersine fazlaca çalışmış, işine hakim bir rejisör gördüm” yorumunu yaptı.
5
6
7
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Güzel Bir Aşk Filmi - Son Dakika


Advertisement