Güzel Film Yıldızı Sevgilisiyle Denizin Ortasında Aşka Geldi - Son Dakika

Güzel Film Yıldızı Sevgilisiyle Denizin Ortasında Aşka Geldi

22.04.2016 14:56

1
The Wolf of Wall Street filmindeki performansıyla yıldızı parlayan Margot Robbie şu sıralar hem iş hem tatil yapıyor. Bir çekim için sosyetenin gözde tatil beldesi St. Barts adasına giden Margot Robbie'ye sevgilis Tom Ackerley de eşlik ediyor.

2
25 yaşındaki oyuncu, önceki gün de plajda objektiflere takıldı.Margot Robbie ve Ackerley gün boyu plajı neşeli kahkahalarıyla çınlattı. Denizde durmadan şakalaşan çift, tüm meraklı bakışları da üzerinde topladı.

3
Margot Robbie, Vanity Fair dergisi için Patrick Demarchelier'nin objektifine poz vermek üzere St. Barts adasında bulunuyor.

4
Güzel oyuncu, çekimlerden arta kalan zamanlarında da sevgilisiyle aşk tazeliyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Güzel Film Yıldızı Sevgilisiyle Denizin Ortasında Aşka Geldi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda