Son Dakika Haberleri: Güzel Golfçüden İtiraf: Tacize Uğradım, Ölüm Tehdidi Aldım

Güzel Golfçüden İtiraf: Tacize Uğradım, Ölüm Tehdidi Aldım

2 yıl önce

Güzelliğiyle erkeklerin başını döndüren Paige Spiranac, The Guardian'a verdiği röportajda daha önce ölüm tehditleri aldığını söyledi...

1
Güzelliğiyle erkeklerin aklını başından alan Spiranac, geçmişte cinsel ayrımcılığa, tacize ve hatta ölüm tehditlerine maruz kaldığını açıkladı.
2
Daha önce çıplak fotoğrafları basına sızan ünlü golfçü, bu süreçte şantaja uğradığını ve ölüm tehditleri aldığını söyledi.
3
Spiranac, erkeklerin domine ettiği bir spor olan golfte bir figüran olarak görülmenin de son derece sinir bozucu olduğunu söyledi.
4
"İnsanlar yalnızca dekolte giyindiğim için şu anki bulunduğum noktada olduğumu zannediyor." diyen güzel golfçü, Instagram'da tam 1,2 milyon kişi tarafından takip ediliyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 03.02.2018 10:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek