Güzel kadın gardiyanın, mahkumla 4 aylık uygunsuz ilişkisi İngiltere'yi salladı - Son Dakika

Güzel kadın gardiyanın, mahkumla 4 aylık uygunsuz ilişkisi İngiltere'yi salladı

26.11.2019 08:54

İngiltere'nin en büyük hapishanesinde çalışan 27 yaşındaki kadın gardiyan, hırsızlık suçundan hüküm giyen mahkumla uygunsuz bir ilişki yaşadı.

1
Birleşik Krallık'ın Wrexham kentine bağlı Johnstown'da yaşayan sarışın güzel Ayshea Louise Gunn, Galler'deki Wrexham County Borough'da C Tipi yetişkin bir erkek hapishanesi olan Berwyn Hapishanesi'nde çalışıyordu.
2
2017 yılında hizmet vermeye başlayan hapishanede hırsızlık suçundan hapis yatan Khuram Razaq ile gardiyan Ayshea arasında hapishane kurallarına uygun olmayan bir ilişki gelişti.
3
Gardiyan ile mahkumun ilişkisi, 31 Temmuz 2018'de başladı ve 20 Kasım 2018'e kadar devam etti. Ayshea Gunn ve Khuram Razaq'ın uygunsuz ilişkileri dört ay sürdü.
4
27 yaşındaki Ayshea Gunn, mahkum ile ilişkiye girdiği iddiasıyla kamu makamında suistimal suçundan mahkemeye çıktı.
5
Duruşmaya siyah pantolon, siyah bir gömlek ve siyah ceket giyen Ayshea Gunn'a, Kuzey-Doğu Galler Sulh Ceza Mahkemesi'nde yapılan 5 dakikalık duruşmada sadece adını, doğum tarihini ve yaşadığı yeri doğrulamak için söz hakkı verildi.
6
Ayshea Gun'ın yaşadıklarından dolayı mıdır bilinmez görüntüsünün, bir hayli yorgun ve bakımsız olması da şaşırttı.
7
Çiftin hapishane sınırları içinde cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığı ise henüz bilinmiyor.
8
Duruşma sadece beş dakika sürdü ve 23 Aralık tarihine ertelendi. Gardiyan Ayshea Gunn'ın mahkumla olan uygunsuz ilişkisi özellikle İngiltere basınında büyük yankı uyandırdı.
9
Wrexham'daki Berwyn Hapishane'si 28 Şubat 2017'de açılmıştı. Berwyn, "süper hapishane" olarak anılsa da sık sık olumsuz haberlerle gündeme geliyor.
10
11
12
13

Son Dakika Güzel kadın gardiyanın, mahkumla 4 aylık uygunsuz ilişkisi İngiltere'yi salladı - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı