Güzel model Emily Ratajkowski, Instagram hesabından üstsüz fotoğraflarını paylaştı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika

Güzel model Emily Ratajkowski, Instagram hesabından üstsüz fotoğraflarını paylaştı, beğeni butonu çöktü!

08.12.2019 16:53

ABD'li model Emily Ratajkowski'nin, Instagram hesabından paylaştığı üstsüz fotoğrafı, kısa sürede bir milyonun üzerinde beğeni aldı.

1
Kusursuz fiziğiyle büyük beğeni toplayan ABD'li model Emily Ratajkowski, yaklaşık 25 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştığı yarı çıplak pozlarla tüm dikkatleri üzerine çekti.
2
28 yaşındaki 'Emrata' lakaplı güzel model, kameralara üstsüz bir şekilde poz verdi.
3
Londra doğumlu yıldızın cesur paylaşımına, kısa sürede bir milyonun üzerinde beğeni geldi.
4
Emily Ratajkowski, "Bazı günlerde tüylerimi almayı seviyorum ama bazen de bana kendimi çekici hissettiren şey vücut kıllarımı uzatmak oluyor" açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
5
6
7
8
9

Son Dakika Güzel model Emily Ratajkowski, Instagram hesabından üstsüz fotoğraflarını paylaştı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı