Annesini kaybeden güzel oyuncu Amber Heard'ün büyük acısı! Fotoğraflarla teselli oluyor - Son Dakika

Annesini kaybeden güzel oyuncu Amber Heard'ün büyük acısı! Fotoğraflarla teselli oluyor

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp'le yaşadığı çekişmeli boşnama süreciyle ismi gündemden süşmeyen güzel oyuncu Amber Heard, birkaç gün önce annesini kaybetti. Annesini kaybetmenin acısıyla yaşamaya çalışan ünlü oyuncu duygusal paylaşımlar yapıyor.

1
Son dönemde hep eski eşi ünlü oyuncu Jonny Depp'le yaşadığı olaylı boşanma süreciyle gündemde olan ünlü oyuncu şimdi annesini kaybetmenin acısı içinde hayata tutunmaya çalışıyor.
2
Johnny Depp ile olaylı boşanmasının yankıları hala süren 34 yaşındaki Amber Heard, annesi Paige Heard'ü kaybetti. Ünlü oyuncu büyük acısını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Annesiyle çekilen iki fotoğrafını paylaşan Heard annesinin kaybe nedeniyle derin bir acı içinde olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu "Bizi çok erken bıraktı" yazarak "Kalbimizin en derin yerinde her zaman özlenecek" dedi.
3
Amber Heard "Onun kızı olmaktan her zaman gerçek anlamda gurur duydum" diyerek annesinin ışığıyla aydınlanmanın büyük bir hediye olduğunu belirtti. İnanılmayacak kadar acılı zamanlar geçirdiğini de sözlerine ekleyen Heard "Bizi hayatta tutacak olan sevgidir" diyerek notunu bitirdi.
4
Güzel oyuncu, hem kendisi hem de kardeşi Whit adına, zor zamanlarında yanlarında olan herkese teşekkür etti.Heard'ün annesi Paige 64 yaşındaydı. Güzel oyuncunun babası ise hayatta ve kızları yardımıyla acısını hafifletmeye çalışıyor.
5
Amber Heard, acı haberi duyurduktan üç gün sonra yeğeniyle çekilen bu pozunu paylaştı.

6
Öte yandan yıllar geçmesine rağmen Johnny Depp ve Amber Heard'ün boşanmasının yankıları halen devam ediyor.
7
Geçtiğimiz ay Heard'ün, Elon Musk ile asansör kaçamağı gündeme bomba gibi düşerken, şimdi de Heard'ün dedektif tuttuğu ortaya çıktı.

8
ABD'li dedektif Paul Barresi, Heard'ün kendisini dedektif olarak tutuğunu, sinema dünyası ve yakın çevrelerinden Depp'i karalayacak deliller toplaması için de 100 kişiyle görüştüğünü itiraf etti. Dedektif Barressi, kimsenin Depp hakında kötü bir söz söylemediğini belirtti.

9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 09.05.2020 15:30

Son Dakika Annesini kaybeden güzel oyuncu Amber Heard'ün büyük acısı! Fotoğraflarla teselli oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu