Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! - Son Dakika

Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü!

2 ay önce

Geçtiğimiz aylarda +18 film sitesi için yönetmen koltuğuna oturan ABD'li oyuncu Bella Thorne, Instagram'dan paylaştığı kırmızı bikinili videosuyla takipçilerinin kafasını karıştırdı.

1
Çocuk yaşta Disney filmlerinde rol alarak şöhreti yakalayan ABD'li oyuncu Bella Thorne, alışılmışın dışındaki yaşam tarzıyla magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.
2
Geçtiğimiz aylarda, +18 film sitesi içi yönetmen koltuğuna oturarak hayranlarını şaşkına çeviren Thorne, bu defa Instagram hesabından paylaştığı videoyla adından söz ettirdi.
3
Thorne, videonun bazı kısımlarında yatağa oturup ABD bayrağı salladı...
4
Bazense, soğuk havaya aldırmadan sokaklarda bikiniyle dolaştı.
5
Thorne, bunlarla da yetinmeyip yere düşen yaprakları süpürdü.
6
Takipçileri, 22 yaşındaki oyuncunun davranışlarına anlam veremedi.
7
Genç yıldız, geçtiğimiz günlerde yine Instagram üzerinden paylaştığı duş videosuyla, bir milyonun üzerinde beğeni almıştı.
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2019 10:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri