Güzel oyuncu cinsiyet değiştirmek üzere olan kızının fotoğrafını paylaştı! - Son Dakika

Güzel oyuncu cinsiyet değiştirmek üzere olan kızının fotoğrafını paylaştı!

29.08.2019 14:54

Evlat edindiği oğlunu kız gibi giydirdiği için eleştirilen, ancak Jackson'ın 'trans birey' olduğunu açıklayan Charlize Theron, kızının son halini sosyal medyada yayınladı.

1
Güney Afrikalı 7 yaşındaki Jackson ve üç yaşındaki August'u henüz bebekken evlat edinen Charlize Theron, cinsiyet değişikliği süreci yaşayan oğlu Jackson'ın fotoğrafını yayınladı.
2
Güney Afrikalı oyuncu, kız gibi giydirdiği için eleştirilmesine karşı, daha önce verdiği bir röportajda Jackson'ın aslında kız olduğunu söylemişti. Jackson'ın en az kız kardeşi August kadar kız olduğunu söyleyen Theron, "Jackson 3 yaşındayken bana 'Ben erkek değilim' dedi. Ben de herhangi bir ebeveyn gibi 'Peki' dedim. İki çok güzel kız sahibiyim" demişti.
3
Oğluna kız kıyafetleri giydirdiği için eleştirilen Theron, 'trans kız' olan Jackson'ın elbiseli fotoğrafında yüzünü göstermedi.
4
44 yaşındaki oyuncu, çocuklarının gelecekte ten renkleri yüzünden ayrımcılığa uğramasından endişe ettiğini dile getirerek, "Açık konuşmak gerekirse bu ülkede (ABD) çok iyi teklifler alsam dahi taşınmayı asla düşünmeyeceğim noktalar var. Hala ırkçılığı tartıştığımıza inanamıyorum. Bu konu artık kapanmalı. Cinsiyet eşitliği de öyle" ifadesini kullanmıştı.
5
Theron, çocuklarının fotoğrafını ilk kez, 2016 Kasım ayında Dünya Evlat Edinme Günü'nde göstermişti.
6
Evlat edinmiş olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Theron, "Anne olmak bana bakış açımı değiştirmeyi öğretti. Ailesi olmayan çok fazla çocuk olduğunun uzun yıllardır farkındaydım. Bence evlat edinmek benim hayatımın bir parçası olmalıydı, oldu da" demişti.
7
ABD Başkanı Donald Trump'ın söylemleri nedeniyle ırkçılığın yükseldiğini söyleyen Theron, "Eğer bu süreç böyle devam ederse çocuklarımı da alıp ABD'den gidebilirim. Çünkü çocuklarım için en son isteyeceğim şey, onlar için güvende hissetmeyecekleri bir yerde kalmak" diye konuşmuştu.
8
Jackson kaç yaşında?
Jackson kaç yaşında?
Charlize Theron'un, 'trans' olduğunu açıkladığı oğlu henüz cinsel kimliğini belirleyecek bir yaşta değil. Küçük Jackson şu an 7 yaşında.

YORUMLAR (3)
  • Kopsun Kıyamet: 16-17 yaşındaki kızların başını kapatmasına "onların iradesi olmamaz onlar çocuk, zorla kapatılıyor" yorumu getirenler daha 3 yaşındaki erkek çocuğun "ben erkek değilim" sözünü özgür irade sayıp "her ebeveyn gibi saygı duydum" demek utanmazlığı yapabiliyor. Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
  • Çocuklardan Uzakdurun: 7 yaşındaki çocuk cinsiyetten ne anlayacak gelecekte büyük tranva yaşayacağı kesin. Keyfi ve gündeme gelmek için çocuğu harcamış. Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Güzel oyuncu cinsiyet değiştirmek üzere olan kızının fotoğrafını paylaştı! - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş