Omzundaki dövmeyi yarı çıplak şekilde paylaşan oyuncu Ester Exposito, 6 milyon beğeni aldı - Son Dakika

Omzundaki dövmeyi yarı çıplak şekilde paylaşan oyuncu Ester Exposito, 6 milyon beğeni aldı

Elite dizisinin güzel oyuncusu Ester Exposito, omzuna yaptırdığı hilal dövmesiyle 6 milyonun üzerinde beğeni aldı. Ünlü oyuncunun yarı çıplak paylaşımı, milyonlarca beğeninin yanında binlerce yorum aldı.

1
Netflix'te yayınlanan Elite dizisiyle popülerliğini sadece İspanya'da değil tüm dünyada artıran oyuncu Ester Exposito, sosyal medyadan yaptığı son paylaşımda adından yine söz ettirmeyi başardı.
2
Exposito, yarı çıplak bir şekilde sırtına yaptırdığı dövmeyi Instagram hesabından paylaştı ve bu paylaşım, 6 milyondan fazla beğeni almayı başardı.

3
Takipçileri, Exposito'nun fotoğrafına binlerce yorum yapmayı da ihmal etmedi.
4
23 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla İspanya'da en çok takipçiye sahip kadın olan 20 yaşındaki oyuncu, Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'i geçerek zirveye yerleşmişti.
5
Ester Exposito, alınan karar sonrası isminin duyulmasını sağlayan Elite dizisinden ayrılmıştı.
6
7
8
9

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi "Hazar Gölü" tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık İstanbul'un 'Küçük Kıyameti'! İnsanlar dev yarıklardan düşerek kayboldu, 6 metrelik dalgalar şehri yuttu Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun