Güzel oyuncu Margot Robbie, 18 milyon takipçisine Instagram'dan yalvardı! - Son Dakika

Güzel oyuncu Margot Robbie, 18 milyon takipçisine Instagram'dan yalvardı!

21 gün önce

77. Golden Globe ödül töreni öncesinde Instagram'da bir video paylaşan 29 yaşındaki ödüllü yıldız Margot Robbie, 18 milyon takipçisine yalvardı.

1
Dünyaca ünlü ödüllü oyuncu 29 yaşındaki Margot Robbie, dün düzenlenen Altın Küre Ödül'leri öncesinde bir video paylaşarak hayranlarından yardım istedi.
2
Avustralya doğumlu güzel yıldız ve yapımcı Margot Robbie, "Normalde böyle şeyler yapan biri değilim" diyerek başladığı sözlerine eski fotoğraflarını göstererek devam etti: "Şimdi sizlerle pek kimsenin görmediği, çocukluk fotoğraflarımı göstermek istiyorum."
3
Başarılı oyuncu, 1990'lı yıllarda, anavatanı olan Avustralya'da çekilmiş olan fotoğrafları 18 milyon takipçisine tek tek gösterdi ve fotoğraflar hakkında bilgi verdi.
4
Avustralya'nın Queensland kentinin Dalby kasabasında dünyaya gelen Margot Robbie, Avustralya'nın farklı bölgelerinde çekilmiş, araba kullanmayı öğrenirken ya da kuzenlerinin çiftliğinde çekilmiş fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.
5
Robbie, bu fotoğrafları Avustralya'nın doğal güzelliklerini takipçilerine göstermek için yaptığını söyledi.
6
Cayır cayır yanan, birçok hayvanın telef olmasına sebebiyet veren Avustralya yangınlarının ülkesine zarar verdiğini söyleyen Margot Robbie, "Ülkemizin (Avustralya) ne kadar güzel olduğunu görmenizi istedim. Çünkü gerçekten çok ama çok güzel. Ve bu olanlar çok acı veriyor" dedi.
7
Gözleri dolan Robbie, "Şu anda her birinize ihtiyacımız var. Eğer şimdiye kadar bağış yapmadıysanız, lütfen yapın."
8
"Haydi gelin gelecek nesillere benim sahip olduğum gibi şanslı bir çocukluk geçirebilmeleri için yardım edelim." diyip herkesten yardım istedi.
9
5 milyon kez izlenen videoya binlerce yorum yağdı, birçok takipçisinden takdir gören paylaşıma duyarlı vatandaşların hepsi yardımda bulunduğunu ve bulunacağını açıkladı.

Haber Yayın Tarihi: 06.01.2020 10:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri