Güzel oyuncu Mine Tugay, kırmızı minisiyle takipçilerinden tam not aldı! - Son Dakika

Güzel oyuncu Mine Tugay, kırmızı minisiyle takipçilerinden tam not aldı!

28.11.2019 11:28

Cesur pozlarıyla Instagram'ı sallayan güzel oyuncu Mine Tugay, kırmızı mini elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

1
41 yaşındaki başarılı oyuncu Mine Tugay, Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.
2
Kırmızı dantel detaylı süper minisiyle, pencere önünde poz veren Tugay, fotoğrafına ''Miss Paris'' notu düştü. Güzel oyuncunun paylaşımına, ''Kırmızı en çok sana yakışıyor'', ''Bu kadar güzel olmak zorunda mısın?'', ''Harikasınız'' ve ''Sen insan mısın be kadın'' gibi bir yığın yorum yapıldı.
3
Instagram'da yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunan Tugay, yıllara meydan okuyan fiziğiyle sık sık övgü alıyor.
4
Geçtiğimiz günlerde bikinili pozunu paylaşan Tugay, "Sizin yaş almakla aranız nasıl?" sorusuna, "Benim yaş almakla aram çok iyi ve aslında rakamlarla ilgilenmiyorum" yanıtını vermişti.
5
6
7
8

Son Dakika Güzel oyuncu Mine Tugay, kırmızı minisiyle takipçilerinden tam not aldı! - Son Dakika


YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı Osmanlı ve Selçuklu'nun bölgedeki tek eseri! Van Gölü, bağrındaki hazineyi ortaya çıkardı