Camila Cabello 23. yaş günü diye çıplak pozunu paylaştı! Dakikalar içinde 2 milyon beğeni aldı - Son Dakika

Camila Cabello 23. yaş günü diye çıplak pozunu paylaştı! Dakikalar içinde 2 milyon beğeni aldı

03.03.2020 17:00

Dünyaca ünlü şarkıcı Camila Cabello sosyal medya hesabından 23. doğum günü şerefine esprili bir paylaşımda bulundu ve takipçilerine bebeklik fotoğrafıyla sürpriz yaptı. Genç şarkıcının doğum günü paylaşımına 2 milyondan fazla beğeni yağdı.

1
Şarkıcı Camila Cabello 23.yaş gününü paylaştığı bu fotoğrafla kutladı. "Birkaç saat içerisinde 23 yaşında olacağım ve bu nedenle de internetteki ilk çıplak paylaşımımı sizlerin beğenisine sunuyorum" şeklinde bir paylaşıma imza atan Camila Cabello, çok sayıda yorum ve beğeni aldı.
2
Üzerinde mavi bir battaniye ile yatakta yatarken görülen bebek Camila kısa süre içerisinde 2 milyonu geçen bir beğeni aldı.

3
Ayrıca genç şarkıcının birlikte çalıştığı müzisyenler de Camila'nın doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi ve onun yaptığı paylaşım üzerinden iyi dileklerini iletti.
4
Kısa zamanda büyük bir üne kavuşan dünyaca ünlü şarkıcı 3 Mart 1997 yılında Küba'nın Cojimar şehrinde doğdu.
5
Küba ve Amerika asıllı olan ünlü şarkıcı ilk olarak Fifth Harmony isimli kız müzik grubu ile büyük bir üne kavuşmuştur.

6
X Faktör televizyon programının Amerika yayını için hazırlanan, Syco Music ve Epic Records yapımcıları ile albüm anlaşmaları yapınca ünü ve tanınırlığı daha da artmıştır.
7
Müzik kariyerine solo vokal yaparak başlayan Camila Cabello, Machine Gun Kelly ile birlikte yaptıkları "Bad Things" isimli çalışma ile Amerika Billboard Hot 100 listesinde 4. sıraya kadar yükseldiler ve popülerlik kazandılar.
8
2016 yılında ilk grubu Fifth Harmony'dan ayrıldıktan sonra ilk solo şarkısı "Crying in the Club" performansını yayınlamıştır.
9
10

Son Dakika Camila Cabello 23. yaş günü diye çıplak pozunu paylaştı! Dakikalar içinde 2 milyon beğeni aldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement