Hadise karantina dinlemedi! Kuaförünü ayağına çağırıp kesenin ağzını açtı - Son Dakika

Hadise karantina dinlemedi! Kuaförünü ayağına çağırıp kesenin ağzını açtı

27.03.2020 10:53

Koronavirüs sebebiyle 'Evde Kal' çağrılarını dinleyen Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım'la birlikte geçirdiği sosyal izolasyon günlerinde de bakımından vazgeçmiyor. Ünlü şarkıcı, iddiaya göre evine çağırdığı kuaförüne dudak uçuklatan rekor bir ücret ödedi.

1
Sevgilisi Kaan Yıldırım ile birlikte karantinayı İstanbul'daki evinde geçiren Hadise, her fırsatta sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıyor.

2
Sosyal izolasyon döneminde de bakımını aksatmayan başarılı şarkıcı, saçları için evine özel kuaför çağırdı.

3
İstinye'deki evinde yapılan saç bakımı için Takvim'de yer alan habere göre Hadise'nin rekor bir ücret ödediği iddia edildi.
4
Salgın sebebiyle kapatılan kuaför, berber ve güzellik merkezlerinin özel olarak eve çağrılma talepleri arttığı için fiyatlarına zam yaptığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

5
Saç bakım ücretine gelen zamla birlikte güzel şarkıcı, kuaförüne 1000 TL gibi bir rakam ödedi.

6
Koronavirüs salgını öncesinde Hadise'nin saç bakımı ve boya yaptırmak için Belçika'ya gittiği biliniyordu.

7
Güzel şarkıcı, koronavirüs salgını sebebiyle değil saçını boyatmak, halasının cenazesi için bile yurt dışına çıkamadı.

8

Son Dakika Hadise karantina dinlemedi! Kuaförünü ayağına çağırıp kesenin ağzını açtı - Son Dakika


YORUMLAR (16)
  • Türkiyem: şu tipleri haber yapmaya bıkmadınız birde yıldız sanatçı vs denilmiyor mu sinirlenmemek elde değil, bunlar 100 sene yaşasa bu ülkede kimse ne söylediğini anlar ne değer verir, Barış Manço gibi efsaneler geldi geçti bu diyardan illa haber yapılacaksa hergün bu insanlardan bir haber yapabilirsiniz gerçi çok ihtiyaçları da yok Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu