Hadise karantina dinlemedi! Kuaförünü ayağına çağırıp kesenin ağzını açtı - Son Dakika

Hadise karantina dinlemedi! Kuaförünü ayağına çağırıp kesenin ağzını açtı

5 gün önce

Koronavirüs sebebiyle 'Evde Kal' çağrılarını dinleyen Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım'la birlikte geçirdiği sosyal izolasyon günlerinde de bakımından vazgeçmiyor. Ünlü şarkıcı, iddiaya göre evine çağırdığı kuaförüne dudak uçuklatan rekor bir ücret ödedi.

1
Sevgilisi Kaan Yıldırım ile birlikte karantinayı İstanbul'daki evinde geçiren Hadise, her fırsatta sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşıyor.

2
Sosyal izolasyon döneminde de bakımını aksatmayan başarılı şarkıcı, saçları için evine özel kuaför çağırdı.

3
İstinye'deki evinde yapılan saç bakımı için Takvim'de yer alan habere göre Hadise'nin rekor bir ücret ödediği iddia edildi.
4
Salgın sebebiyle kapatılan kuaför, berber ve güzellik merkezlerinin özel olarak eve çağrılma talepleri arttığı için fiyatlarına zam yaptığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

5
Saç bakım ücretine gelen zamla birlikte güzel şarkıcı, kuaförüne 1000 TL gibi bir rakam ödedi.

6
Koronavirüs salgını öncesinde Hadise'nin saç bakımı ve boya yaptırmak için Belçika'ya gittiği biliniyordu.

7
Güzel şarkıcı, koronavirüs salgını sebebiyle değil saçını boyatmak, halasının cenazesi için bile yurt dışına çıkamadı.

8


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti