Güzel sporcu "Üçlü ilişkiye girmeyi tercih eder misin?" sorusuna verdiği yanıtla erkekleri kızdırdı - Son Dakika

Güzel sporcu "Üçlü ilişkiye girmeyi tercih eder misin?" sorusuna verdiği yanıtla erkekleri kızdırdı

08.01.2021 15:58

Canlı yayında takipçilerinin sorularını cevaplayan ünlü golfçü Spiranac, bir kullanıcının "Arkadaşlarınla seyahat etmeyi mi yoksa üçlü cinsel ilişkiye girmeyi mi tercih edersin" sorusuna "Seyahat etmeyi tercih ederim" şeklinde yanıt verdi. Verdiği yanıtı detaylandıran 27 yaşındaki golfçü, "Biliyorum, bu soruya erkeklerin birçoğu ilk cinsel ilişki yanıtını verir ancak benim cevabı seyahat olacak" ifadelerini kullandı.

1
Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü golfçü Paige Spiranac'a sorulan bir soru, sosyal medyada gündem yarattı.
2
Takipçileriyle canlı yayında buluşan ve sorulan sorulara yanıt veren ünlü golfçü Spiranac, bir kullanıcının "Arkadaşlarınla seyahat etmeyi mi yoksa üçlü cinsel ilişkiye girmeyi mi tercih edersin" sorusuna "Seyahat etmeyi tercih ederim" şeklinde yanıt verdi.
3
27 yaşındaki golfçü, "Biliyorum, bu soruya erkeklerin birçoğu ilk cinsel ilişki yanıtını verir ancak benim cevabı seyahat olacak" ifadelerini kullandı.
4
Bir takipçisinin, cinsel içerikli video ve fotoğrafların satıldığı OnlyFans sitesine ne zaman üye olacağına dair sorusunu da Spiranac, "2021 yılı benim için oraya üye olacağım bir yıl değil" diye cevapladı.
5
Spiranac son olarak ise golf oynarken çektiği videolardaki kıyafetlerinin kendisini rahatsız ettiğini belirterek, "Giydiğim tişörtler nedeniyle vücudumun çoğu görünüyor ve bu beni rahatsız ediyor.
6
Bu nedenle atışlarım bittiğinde ceketimi hemen giyiyorum" şeklinde konuştu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Güzel sporcu 'Üçlü ilişkiye girmeyi tercih eder misin?' sorusuna verdiği yanıtla erkekleri kızdırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement