Son Dakika Haberleri: Güzel televizyon yıldızının kıyafetleri dudak uçuklatıyor! Gardırobu bir daire fıyatında

Güzel televizyon yıldızının kıyafetleri dudak uçuklatıyor! Gardırobu bir daire fıyatında

13 gün önce

2016 yılında 'My Kitchen Rules' programıyla sarsılmaz bir ün yakalayan Zana Pali'nin İtalya tatilinde giydiği kıyafetler, fiyatlarıyla dudak uçuklattı.

1
Avustralya'da yayınlanan My Kitchen Rules isimli yetenek yarışmasıyla ünlenen Zana Pali, eşi ve oğluyla birlikte uzun bir İtalya tatiline çıktı.
2
Instagram hesabından sık sık tatil paylaşımları yapan Pali'nin, tatil esnasında değeri 42 bin doları bulan 17 farklı elbise giydiği fark edildi.
3
Her biri ünlü tasarımcıların elinden çıkan kıyafetlerin değeri dudak uçuklatırken, koleksiyonun çoğunu Dolce & Gabanna ve Versace markalarının oluşturduğu görüldü.
4
Ayrıntılı nakışlarla bezeli bu kıyafetlerin toplam değeri 42 bin dolar...
5
Asıl mesleği avukatlık olan televizyon yıldızı, tatil boyunca Taormina, Sicilya, Puglia ve Tropea'yı ziyaret etti.
6
Daily Mail Avustralya'nın haberine göre, Zana Pali, Avustralya'nın Melbourne kentinde bir İtalyan kafesi açmayı planlıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15


Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 12:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak