Güzeller güzeli spor spikeri Diletta Leotta, futbolun başlamasıyla mutluluktan havalara uçtu - Son Dakika

Güzeller güzeli spor spikeri Diletta Leotta, futbolun başlamasıyla mutluluktan havalara uçtu

01.06.2020 11:47

Sadece İtalya'da değil, tüm dünya çapında tanınırlığı olan spiker Diletta Leotta, Serie A'nın 20 Haziran'da yeniden başlamasını mutlulukla karşıladı. Güzel spiker, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla futbola olan özlemini dile getirirken, sıkı önlemler konusunda da uyarılarda bulundu.

1
İtalya'nın en ünlü muhabirlerinden biri olarak kabul eden Diletta Leotta, Serie A'nın başlamasından dolayı yaşadığı mutluluğu sosyal medyadan paylaştı.
2
Instagram'da yaklaşık 6.6 milyon takipçisi olan Leotta, 20 Haziran'da başlayacak olan Serie A'yla ilgili yaptığı paylaşımla yine gündem oldu.
3
"ÇOCUKLAR TOPU GÖRÜNCE GÜLÜMSEMEYE BAŞLARLAR"
ÇOCUKLAR TOPU GÖRÜNCE GÜLÜMSEMEYE BAŞLARLAR
Saha içerisinde yaptığı yayın esnasından bir fotoğraf paylaşan 28 yaşındaki Leotta, "Çocuklar topu gördüklerinde gülümsemeye başlarlar. Serie A yeniden hoşgeldin" mesajını yazdı. Leotta'nın bu paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.
4
Karantina sürecinde sporla iç içe olan ve bu anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen güzel spiker, koronavirüs nedeniyle liglerin ertelendiği dönemde spora ve futbola olan tutkusunu kaybetmediğini söyledi.

5
"GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINARAK GERİ DÖNÜLMELİ"
GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINARAK GERİ DÖNÜLMELİ
"Sahaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum" diyen Leotta, "Top, yeniden çimlerin üstünde yer almalı ancak bu, güvenlik önlemleri tamamıyla alınarak yapılmalı. Herkesin amacı, spora devam etmek olmalı. Bu sadece ekonomik olarak değil, sosyal açıdan da bence önemli" ifadelerini kullandı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Güzeller güzeli spor spikeri Diletta Leotta, futbolun başlamasıyla mutluluktan havalara uçtu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
  • Hayalmi diye düşünüyorum ?: Bu dünyadan olamaz muhtemelen öbür tarafta olacak hurilerden olsa gerek. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • gaga: kendilerini teşhir edeckeleri için mutlular . Malzemeleri ekrana çıkacak zenginlerin kucaklarında hoplayacaklar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement