Güzeller Köpük Partisine Katıldı - Son Dakika

Güzeller Köpük Partisine Katıldı

01.06.2014 10:00

1
Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde yapılan Miss Eurasia Güzellik Yarışması finalistleri, Belek'teki bir otel'de düzenlenen köpük partisine katıldı.

2
Miss Eurasia Güzellik Yarışması'nın 18 finalisti, büyük final öncesi köpük partisiyle stres attı.

3
Aralarında Belarus, Rusya, Kıbrıs, Estonya, İsrail, Kazakistan, Polonya, Sibirya, Slovenya, İspanya, Ukrayna, İtalya, Yunanistan gibi ülkelerden yarışmacıların bulunduğu finalistler, köpük partisi öncesinde otel adına düzenlenen güzellik yarışmasında jüri karşısına çıktı.

4
Büyük finalin provası niteliğindeki yarışmada güzeller, önce abiye elbiseyle havuz başında kurulan podyumda boy gösterdi. Ardından mayoyla jüri karşısına çıkan finalistler, güzellikleriyle dikkati çekti.

5
Yarışmada, İtalyan güzeli Alina Lucashova, jürinin oylarıyla Papillion Ayscha güzeli seçildi.

6
Partide eğlenen güzeller objektiflere bol bol poz verdi, stres attı. Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Miss Eurasia finali, 3 Haziran'da Manavgat- Side'de yapılacak.

7
İşte o güzellik yarışmasından fotoğraflar...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Güzeller Köpük Partisine Katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı