Güzelliğine herkes kanıyordu, ancak gerçek çok başka! Aynadaki yansıması, ipliğini pazara çıkardı - Son Dakika

Güzelliğine herkes kanıyordu, ancak gerçek çok başka! Aynadaki yansıması, ipliğini pazara çıkardı

19.03.2021 12:09

50 yaşındaki Japon motorsiklet sürücüsü, Twitterdaki takma "azusagakuyuki" ismi ile filtre sayesinde kendini genç bir kızmış gibi gösterdi. 18,000 takipçi kazanan adam, sürekli motorsiklet üzerinde çektiği fotoğrafları bu taktikle düzenleyip paylaştı. Ancak bir takipçisi aynadaki yansıma sayesinde adamın foyasını ortaya çıkardı.

1
Dikkatli bir kullanıcı, bir fotoğrafta motorsiklet aynasına yansıttığı kişin farklı olduğunu fark edince, adamın kız olmadığı ve 50 yaşında bir adam olduğu ortaya çıktı.

2
Kullanıcının fotoğraf aynasında yansıyan kişinin farklı olduğunu yazması üzerine, Japonya'daki bir magazin televizyonu adamı takibe aldı. Adam kaskını çıkarınca gerçekten kız olmadığı ve erkek olduğunu görüldü.
3
İsmi Zonggu olan adam, yaptığı açıklamada kimsenin yaşlı bir adamı görmek istemediğini bildiği için, uygulamalar ile görüntüsünü genç bir kızın görüntüsüne çevirip fotoğraflarını paylaştığını söyledi.

4
Zonggu, böyle yaparak sosyal medyadan daha fazla takipçi kazandığını ve paylaşımlarının daha fazla etkileşim aldığını söyledi.
5
50 yaşındaki adam, insanların kendisini genç bir kız gibi görüp kendisine ilgi göstermelerinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

6
Gerçek ortaya çıkınca Zonggu, böyle bir işi başarmanın zor ve beceri gerektiğini söyleyen takipçilerinden takdir aldı.
7
8
9
10

Son Dakika Güzelliğine herkes kanıyordu, ancak gerçek çok başka! Aynadaki yansıması, ipliğini pazara çıkardı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez