Güzelliğiyle baş döndüren Diletta Leotta'nın estetiksiz hali ortaya çıktı - Son Dakika

Güzelliğiyle baş döndüren Diletta Leotta'nın estetiksiz hali ortaya çıktı

07.07.2021 16:49

Oyuncu Can Yaman'la bir süredir aşk yaşayan İtalyan spiker Diletta Leotta'nın estetiksiz hali ortaya çıktı. Güzelliği ile baş döndüren güzel spikerin, burun ameliyatı ve göğüs estetiği yaptırdığı, daha sonra da dudaklarını dolguyla büyüttüğü öğrenildi.

1
Can Yaman, spor spikeri sevgilisi Diletta Leotta ile birlikte geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelmişti.
2
Türkiye'de de büyük ilgi gören İtalyan güzelin estetiksiz fotoğrafları, olay oldu.

3
'Magazin D Yaz'da yayınlanan fotoğraflarla birlikte burun ve göğüs estetiği yaptıran 29 yaşındaki Leotta'nın, daha sonra da dudaklarını dolguyla büyüttüğü öğrenildi.

4
Ünlü spiker, İtalya'da yayınlanan bir röportajında 18 yaşında ilk estetiğini yaptırdığını dile getirmişti: "18 yaşında burnumu yaptırdım."
5
"Bu benim yüzüm ve yargılanmadan onunla inandığım her şeyi yapma özgürlüğüne sahibim. İyi bir kariyer için estetik ameliyatı yaptırmadım."
6
Öte yandan ünlü çiftin düğün müjdesini anne Güldem Yaman vermişti. Can Yaman'la İtalyan güzelin nişanlandığını belirten Yaman, "Önümüzdeki sene düğün olur inşallah" diye konuşmuştu. Gelin adayı için "Çok şeker" diyen Güldem Yaman, "Yüzük takıldı, seneye de düğünümüz var. Düğünün nasıl olacağını kendileri bilir." dedi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR (2)
  • Sibel Znr: Tabi tabi estetiği kariyer için yaptırması haşlama bak sen. Len estetik yaptırıp boy boy dekolte vermesen nasıl bir kariyerin olacaktı o tiple. Bunlara her şey normal geliyor. Eski tipe bak ya sen oranı buranı kendin için yaptırmadın emin ol estetiksiz halinle değil can yaman eskiden birlikte olduğun zengin adamların hiç biri sana bakmadı. Erkeklerin baktıkları yerler belli canım sen devam et böyle. Cevap Yaz 48 7 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Güzelliğiyle baş döndüren Diletta Leotta'nın estetiksiz hali ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement