Son Dakika Haberleri: Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı!

Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı!

2 ay önce

Uçuşan etekleri ve kırmızı rujuyla Amerikan Sineması'nın cinsellik sembolü olan ve 1962 yılında yüksek doz sakinleştiriciden hayatını kaybeden Marilyn Monroe'nun ölümüne dair yıllar sonra ortaya çıkan gerçek, tüyler ürpertti.

1
Kadınsılığı ve dram yüklü hayatıyla bir dönem Amerikan Sineması'na damga vuran güzel oyuncu Marilyn Monroe'nun sır dolu ölümüne dair yeni bir detay ortaya çıktı.
2
4 Ağustos 1962 tarihinde, aşırı doz sakinleştiriciden hayatını kaybeden Amerikalı model ve oyuncu Marilyn Monroe'nun morgdayken çekilmiş üç rulo çıplak fotoğrafının olduğu ortaya çıktı.

3
4
ABD Fox News kanalının, Marilyn'in ölümü ile ilgili hazırladığı belgesel için röportaj veren Leigh Wiener'ın oğlu Devik, babasının morga girdikten sonra beş rulo fotoğraf çektiğini, üç ruloyu çalıştığı magazin dergisine verdiğini ama Marilyn'in morgdaki çıplak pozlarını sakladığını söyledi.
5
Marilyn Monroe'nun ölümünden hemen sonra, üzerine yalnızca beyaz bir örtü örtülmüş fotoğraflarının basına sızdırılması, o dönem Monroe'nun hayranlarının tepkisini çekmişti.

6
7
Devik, babasının 1993 yılında öldüğünü ama hiçbir şekilde fotoğrafların yerini söylemediğini anlattı.
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 18.08.2019 05:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

81 yaşındaki kadın, ATM'den parasını çalmaya çalışan genç kadına dersini verdi Bu bitkiyi koparanın başı derde giriyor! 60 bin lira cezası var Lotodan kazandığı tüm parayı estetiğe yatırmıştı, çıplak fotoğraflarıyla paraya para demiyor Aşk Adası'nın fenomen güzeli, sokak ortasında iç çamaşırlarıyla gezdi! Instagram fenomenine şok! Ülkeye almayıp üstüne bir de nezarete attılar