Güzellik Kraliçesi kıskançlık krizine kurban gitti! Erkek arkadaşı kafasını kesip ormanlık alana attı - Son Dakika

Güzellik Kraliçesi kıskançlık krizine kurban gitti! Erkek arkadaşı kafasını kesip ormanlık alana attı

01.04.2021 17:16

Rusya'da katıldığı güzellik yarışmasını kazanan Olga Shlyamina korkunç bir cinayete kurban gitti. Erkek arkadaşı Olga'nın başka erkeklerle ilişki yaşayacağı şüphesine kapılarak kıskançlık krizine girdi. Kıskançlık krizine giren adam, Olga'yı vahşice öldürdü. Cani adam daha sonra genç kadının kafasını kesip ormanlık alana attı. Olga'nın cansız bedeni ve kesik kafası karla kaplı alanda bulundu.

1
Üç çocuk annesi olan Olga evden çıktıktan sonra kendisinden haber alınamayınca ailesi polise haber verdi.
2
Polis, 40 yaşındaki erkek arkadaşı Vyacheslav'i gözaltına aldı.
3
Yerel kaynaklar, Olga'nın yaptığı iki evlilikten sonra erkek arkadaşı ile tanıştığını, ilk başlarda ilişkinin iyiye gittiğini ama daha sonra erkek arkadaşının kendisine şiddet uygulamaya başladığını iddia etti.
4
Olga'nın erkek arkadaşı, kendisini iş arkadaşı ile aldattığını iddia edip genç kadına şiddet uyguladı. Olga, bu olaydan sonra ilişkiyi bitirmenin yollarını aradı.

5
Güzellik yarışmasında birinci seçilmesinden sonra ise erkek arkadaşı Olga'nın başka erkekler ile ilişki yaşayacağı gerekçesi ile kendisini öldürdü.

6
İddiaya göre erkek arkadaşı, Olga'ya kendisi ile ormanda yürümek istediğini söyledi.
7
Erkek arkadaşı genç kadına saldırıp öldürdükten sonra cesedini kara gömdü.
8
Olga'nın erkek arkadaşı ilk ifadesinde, Olga'ya attığı yumruktan sonra kadının ölmüş olabileceğini söyledi.

Son Dakika Güzellik Kraliçesi kıskançlık krizine kurban gitti! Erkek arkadaşı kafasını kesip ormanlık alana attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu