Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı - Son Dakika

Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı

22.02.2020 14:57

2019 yılında İngiltere'de yerel bir yarışmada güzellik kraliçesi seçilen Portia-Valis Volkova'nın önce çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı, sonra da yarışmanın jüri üyelerinde gönderildi. Genç kadın bu olayla sarsılırken üstüne bir de tehdit edildi.

1
Eski İngiltere güzellik kraliçesi Portia-Valis Volkova'nın başı siber zorbalıkla dertte. Geçtiğimiz eylül ayında "Kensington Güzeli" seçilen Portia-Valis Volkova, ülke çapında düzenlenen güzellik yarışmasına katılacaktı.

2
Ancak genç kadının geçmişte çektirdiği çıplak fotoğrafları ve özel görüntülerini içeren videoları, yarışmanın jüri üyelerine gönderildi.

3
Sıkı kuralları bulunan yarışmanın jürisi, Portia-Valis Volkova'yı müsabakadan men etti.
4
26 yaşındaki güzellik kraliçesi, İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, "Bu fotoğraflar geçmişte verdiğim yanlış kararlar sonucunda çekildi" dedi.
5
Verdikleri karar nedeniyle jüri üyelerini suçlayamayacağını söyleyen güzellik kraliçesi, "Kural kuraldır, yapacak bir şey yok. Ancak bu şekilde bir e-posta almaları alçakça" diye konuştu.
6
Bir süredir tehdit mesajları aldığını söyleyen Portia-Valis Volkova, yarışmanın organizatörlerine de gönderilmiş olan fotoğrafları 21 yaşındayken çektirdiğini anlattı.

7
Bir süredir tehdit mesajları aldığını söyleyen Portia-Valis Volkova, yarışmanın organizatörlerine de gönderilmiş olan fotoğrafları 21 yaşındayken çektirdiğini anlattı.
8
"Görünüşe göre siber zorbalar kazandı" diyen Volkova, geçmişte çektirdiği fotoğraflardan kazandığı parayı bağışladığını ifade etti.
9
Volkova, röportajında "Geçmişte yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim. Ancak bana yapılan şantajı iğrenç buluyorum." dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

10
"Bir insanın geçmişte yaptıkları yüzünden bu şekilde psikolojik şiddete maruz kalması rezil bir durum."

11
Game of Thrones dizinde de küçük bir rolü olan Portia-Valis Volkova, aynı zamanda klasik müzik alanında başarılı bir isim.

12
Londra'nın batısındaki Kensington'da yaşayan güzel, siber zorbalığın bir süredir devam ettiğini anlattı.

13
Güzellik kraliçesinin rakipleri, Valis'in yarışmadan men edilmesine çok üzüldüğünü söyledi ve güzel modelin olayı erdemli bir şekilde karşıladığını belirtti.

14

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı - Son Dakika


Advertisement