Güzellik Yarışmalarında Yaşanan Birbirinden İlginç 13 Skandal! - Son Dakika

Güzellik Yarışmalarında Yaşanan Birbirinden İlginç 13 Skandal!

27.12.2018 14:51

Dünyanın dört bir yanında düzenlenen güzellik yarışmalarıyla ilgili yaşanan skandal olayların birkaçını sizin için bir araya getirdik. Güzellerden bazılarının tacı birtakım nedenlerle elinden alınırken bazı güzelik kraliçeleri de suça bulaştı. İşte güzellik yarışmalarında yaşanan 13 skandal olay...

1
2
2015'te ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen Miss Universe yarışmasında kazananın ismi yanlış anons edildi. Yarışmada birincinin Kolombiyalı Ariadna Gutierrez Arevalo olduğu açıklandı fakat gerçek birinci Pia Alonzo Wurtzbach'di.
3
Miss Venezuella güzellik yarışması, taç giyen güzellerin bazı iş insanlarıyla para karşılığı seks yaptığı ortaya çıkınca süresiz olarak askıya alındı.
4
2006 yılında Miss USA'de birinci olan güzel Tara Conner'ın uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı ama Donald Trump, Tara'nın rehabilitasyona gittiği sürece tacının onda kalacağını söyleyerek güzele ikinci bir şans verdi. Ardından yapılan Miss Universe'de ise Tara Conner beşinci oldu.
5
Jenna Talackova da Miss Universe Kanada'dan trans birey olduğu ortaya çıkınca diskalifiye edildi.
6
2009'da Miss USA'de birinci olan Carrie Prejean'ın seçildikten sonra seks kasetleri ortaya çıktı ve bu olayın ardından tacı geri alındı.
7
1983 senesinde Türkiye güzeli seçilen Hülya Avşar'ın daha önce bir evlilik yapması ve bakire olmaması gerekçesi ile tacı geri alınmıştı.
8
Latin Amerikalı güzel Laura Zuniga, 2008'de erkek arkadaşıyla birlikte uyuşturucu kaçakçılığı suçundan gözaltına alındı.
9
2014 yılında Miss Delaware adayı olan Amanda Longacre 17- 24 yaş aralığında olmadığı için tacı elinden alındı.
10
2014'teki Miss Amerika'nın kazananı Nina Davuluri'ye yönelik ırkçı bir linç kampanyası başlatıltı. Nina Davuluri, terörist olarak gösterilmişti.
11
2006 yılındaki Miss Nevada yarışmasında 1. seçilen Katie Rees'in internette çıplak fotoğrafları yayılınca tacı elinden alındı.
12
2015 senesinde Türkiye'deki güzellik yarışmasında sunucu Kadir Doğulu, yanlış isim anons edince 4. olarak seçilmeyen aday podyumda tacıyla birlikte yürüdü. Kısa süre sonra durum fark edildi ve taç geri alındı.
13
1996 yılında Miss Venezuela birincisi Alicia Machado, kilolu olduğuna dair eleştiriler aldı hatta tacının Miss Aruba güzeline verileceği söylenmişti.
14
2011 yılındaki Best Model Of Turkey yarışmasında Tuğba Melis Türk'ün birinci olmasına sinirlenen bir kadının, Türk'ün cinsel içerikli filmde oynadığını iddia etmesiyle büyük karışıklıklara neden oldu.

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Güzellik Yarışmalarında Yaşanan Birbirinden İlginç 13 Skandal! - Son Dakika Magazin


Advertisement