Gwyneth Paltrow'un cinsel organ kokulu mumu doktorları kızdırdı - Son Dakika

Gwyneth Paltrow'un cinsel organ kokulu mumu doktorları kızdırdı

17.01.2020 10:24

ABD'li aktrist Gwyneth Paltrow, kendi çıkardığı doğal sağlık ürünleri markası Goop'ta, cinsel organının kokusunu taşıdığını iddia ettiği bir mum satışa sundu. Paltrow'un, "Benim vajinam gibi kokuyor" ismini verdiği mumun adına tepki gösteren jinekologlar, "Bu isim yanlış yönlendiriyor" dedi.

1
Dünyaca ünlü aktris Gwyneth Paltrow çıkardığı ilginç ürünle dünta gündemine oturmayı başardı.

2
Ambalajında "Cinsel organım gibi kokuyor" ifadelerinin yer aldığı mum, 75 dolara (439 TL) satıldı ve birkaç gün içinde tükendi.
3
Mumun tanıtımında, "Bu mum eğlenceli, harika, seksi ve beklenmedik bir güzellikte kokuya sahiptir" ifadesi kullanıldı. Itır, bergamot, gül ve amber hatmisi gibi bitkilerden kokuların bir karışımına sahip olan mum, bazı doktorların tepkisini çekti.
4
"YANLIŞ BİR MESAJ VERİYOR!"
YANLIŞ BİR MESAJ VERİYOR!
Yeni Zelanda'da yaşayan Dr. Olivia Smart, yerel basına konuştu. Smart, "Paltrow'un piyasaya çıkardığı mumun içindeki hiçbir şey bugüne kadar kokladığım hiçbir vajina gibi kokmuyor.
5
"Sağlıklı bir vajina farklı şekillerde kokabilir fakat bergamot bunlardan biri değil" ifadesini kullandı. Smart, "Kendi vücudunu tanımayanları ya da kendisinden utananlar için yanlış bir mesaj veriyor."

6
Birçok insan vajinasının böyle kokmamasından dolayı üzülebilir. Bu durum insanların gereksiz yere vajinal temizlik yapmalarına ve faydalı bakterileri öldürmesine sebep olabilir" dedi.

7
Dr. Smart, "Kimyasal temizlik ürünleri bölgedeki pH değerlerini bozarak insan sağlığına zarar verebilir" dedi. Bu iddialara Paltrow'un şirketinden bir açıklama gelmedi.
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Gwyneth Paltrow'un cinsel organ kokulu mumu doktorları kızdırdı - Son Dakika


Advertisement