Son Dakika Haberleri: Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Filminin Kıvırcık Ömer'i Şimdi Ne Yapıyor

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Filminin Kıvırcık Ömer'i Şimdi Ne Yapıyor

4 ay önce

Hababam Sınıfı'nın Kıvırcık Ömer'i yıllar sonra Bodrum'da görüntülendi...

1
Yeşilçam'ın klasikleri arasında bulunan "Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor" filminin "Kıvırcık Ömer"i Talip Güran, Bodrum'da Tahta sandalye imalatı yaparak yaşamını sürdürüyor.
2
"Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor" filminin "Kıvırcık Ömer'i Talip Güran, Hababam Sınıfı'nın kadrosundan neredeyse kimsenin kalmadığını söyledi. Bodrum'da tahta sandalye imalatı yapıp, restoran işleten Güran, eski günlerini özlemle andı.
3
Kıvırcık sarı saçlarıyla insanların zihnine kazınan Güran, mankenlik ve oyunculuk yaptıktan sonra Bodrum'a yerleşti.
4
Bodrum'da yeşil, mavi, turuncu, beyaz ve sarı renkte sandalye imal eden Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu, Gümüşlük mahallesi Dere köyde açtığı marangoz atölyesinde tahta sandalye imalatı yapıyor.
5
Aynı bölgede bir de restoran açan Güran, gündüzleri sandalye imalatı yaparken geceleri ise restoran işletiyor.Diğer Galeriler

Vestel Venüs Kaç Lira, Özellikleri Neler? İşte En İyi Yerli Telefonlar ve Özellikleri Amerikan Ürünleri Malları Neler? İşte ABD Menşeli Ürünler Listesi BİM Iphone 6 Satışını Durdurdu! Mahallenin Muhtarları Dizisinin Şirin ile Temel'i 26 Yıl Sonra Buluştu Atletizmde Tarihe Geçen Sporcuların Maaşları Şoke Ediyor