Haber spikeri Feven Kiflegiorgis, arabasında çıplak ve baygın halde bulundu - Son Dakika

Haber spikeri Feven Kiflegiorgis, arabasında çıplak ve baygın halde bulundu

01.05.2021 09:29

Amerika Las Vegas'ta Fox 5 kanalında haber spikeri olan Feven Kiflegiorgis, Mart ayında sabah saatlerinde polis tarafından arabasında çıplak ve direksiyon başında uyumuş halde bulunup tutuklandı.

1
Daha çok Feven Kay ismi ile tanınan Kiflegiorgis, polis tarafından bulunduğu yere nasıl geldiğini hatırlamadığını söyledi.
2
Polis tarafından yarı çıplak ve baygın bir halde bulunduğunda polisin yaptırmak istediği alkol testini istemeyen Kiflegiorgis tutuklandı.
3
Tutuklu kaldığı için bir hafta boyunca haber sunamayan Kiflegiorgis, olaydan sonra sunduğu ilk haber programında, "Bir haftadır neden burada olmadığımı merak ettiğiniz için teşekkür ederim. Biraz özel olmasına rağmen bunun sebebini söyleyeceğim."
4
"Aracımın içinde çıplak ve alkol etkisinden dolayı yarı baygın bir halde polis tarafından direksiyon başında yakalandım bundan dolayı tutuklandım."
5
"Ama sonradan cezam para cezasına çevrildi. Bu olaydan büyük bir ders aldım. Bundan sonra çok daha dikkatli davranacağım dedi."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Haber spikeri Feven Kiflegiorgis, arabasında çıplak ve baygın halde bulundu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement