Haberin Güzel Yüzü Geri Dönüyor - Son Dakika

Haberin Güzel Yüzü Geri Dönüyor

25.12.2012 10:49

1
Gece kuşağında özellikle erkek izleyicinin gözdesi olan spiker Gülay Özdem yeniden geri dönüyor.

2
Medya kulislerindeki dedikoduya göre bir kanalda, 1 yılı hiç bitiremeyen Gülay Özdem, yeniden parladığı adrese NTV'ye dönüyor.

3
Özdem, NTV Yayın Koordinatörü Nermin Yurteri ile görüştü. Bu görüşmelerde NTV'den yeniden program teklifi aldığı ve düşünmek için süre istediği sanılıyor.

4
Gülay Özdem en son Fox TV gece haberlerini bırakmış, 1 yılını dolduramadığı transferlere bir yenisini eklemişti.

5
Güzelliği ve tarzıyla ünlü spiker Banu Güven'e benzetilen Özdem, çok geçmeden NTV'ye transfer olarak 'Gece Bülteni'ni sunmaya başladı.
6
Yayının geç saate alınması nedeniyle NTV'den ayrılan Gülay Özdem, Habertürk'le anlaştı.

7
Sadece iki gün yayına çıkan Özdem, Habertürk'ten ayrılık nedenini 'Acele karar vermişim, orada mutlu olamazdım' diye açıkladı.

8
TRT Haber'e geçip, '10'dan Sonra' adlı programı sunan Gülay Özdem daha sonra A haber'e geçti.
9
Eleştiriler üzerine Özdem: "Sürekli kanal değiştiriyormuş gibi yansıtmalarından rahatsız oluyorum. Profesyonel düşünmek lazım. Teklif geliyor ve ben de o teklifi değerlendiriyorum. Kendimi daha iyi yansıtabileceğim ve işimi iyi yapabileceğimi düşündüğüm yerlerde çalışıyorum' şeklinde konuşmuştu.
10
Gülay Özdem'in son durağı ise Fox TV oldu.

11
Özdem bu görevinden de istifa ederek ayrıldı.

12
Asıl mesleği Makine Mühendisliği olan 33 yaşındaki Özdem, radyoculukla başladığı kariyerinde haber spikerliğine ilk olarak Kanal 24'te adım atmıştı.
13
Gülay Özdem kariyerine şu kanallarda devam etti: "MMC TV, Tatlıses TV, Cine5, Atv, tv8, Kanal 24,NTV,Habertürk, TRT Haber, A Haber ve FOX" Gülay Özdem 3 yılda neredeyse tüm haber kanallarını ise gezmiş oldu.
14

15
16
17

Son Dakika Haberin Güzel Yüzü Geri Dönüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular