Hacker grubu Anonymous, Donald Trump'ın pedofili olduğunu iddia ettiği belgeler paylaştı - Son Dakika

Hacker grubu Anonymous, Donald Trump'ın pedofili olduğunu iddia ettiği belgeler paylaştı

02.06.2020 10:33

George Floyd isimli siyahi vatandaşın polis tarafından öldürülmesinden sonra savaş alanına dönen ABD'de dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, protestolara destek vererek, Donald Trump'la ilgili bomba belgeler paylaştı. Hacker grubu, Trump'ın reşit olmayan kızların para karşılığı ünlü isimlerle birlikte olmasına aracılık eden sapkın milyarder Epstein'ın müşterilerinden biri olduğunu iddia etti.

1
ABD'de polisin George Floyd'u öldürmesinin ardından protesto gösterileri ülke genelinde yayıldı. ABD'nin farklı yerlerinde protesto gösterileri devam ederken, dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous da Minneapolis Polis Teşkilatına (MPD) savaş ilan etti. Anonymous hem ABD Başkanı Donald Trump hem de İngiliz Kraliyet ailesi hakkında dünya gündemini sarsacak belgeler paylaştı.
2
ABD'de George Floyd'un ölümünün ardından başlayan protestolar farklı noktalarda sürüyor. Ülkenin farklı yerlerini yağmalayan protestocular ülkeyi adeta savaş alanına çevirdi. Zaman zaman çatışmaya dönüşen protestolar, sokağa çıkma yasağının olamsına rağmen giderek büyüyor.

3
Genellikle hükümetlere ve şirketlere siber saldırılar düzenleyen uluslararası hacker grubu Anonymous ise George Floyd protestolarına destek vererek Minneapolis Polis Teşkilatına (MPD) savaş ilan ettiğini duyurdu.

4
Anonymous George Floyd'un ölümünden sorumlu olan 4 polis memurunun yargılanması ve polis Derek Chauvin'in cinayetle suçlanması ile ilgili bir video paylaşarak açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

5
"İnsan öldüren ve diğer suçlar işleyen memurlara geri kalan herkes gibi hesap sorulmalı. Aksi takdirde istediklerini yapma yetkisine sahip olduklarına inanırlar. Kendilerini emniyette tutmayı vaat eden bir teşkilatın yolsuzluk ve şiddetine maruz kalmak halkın canına tak etti. Son yıllardaki olayların ardından, pek çok insan sizin bizi korumak, kurtarmak için değil, bizi ezmek ve suçlu iktidar sınıflarının iradesini uygulamak için burada olduğunuzu öğrenmeye başladı."
6
"İnsan öldüren ve diğer suçlar işleyen memurlara geri kalan herkes gibi hesap sorulmalı. Aksi takdirde istediklerini yapma yetkisine sahip olduklarına inanırlar. Kendilerini emniyette tutmayı vaat eden bir teşkilatın yolsuzluk ve şiddetine maruz kalmak halkın canına tak etti. Son yıllardaki olayların ardından, pek çok insan sizin bizi korumak, kurtarmak için değil, bizi ezmek ve suçlu iktidar sınıflarının iradesini uygulamak için burada olduğunuzu öğrenmeye başladı."
7

"Kontrol edilenlerin güvenliğini değil, kontrolü elinde tutanlar için düzeni sağlamak için buradasınız. Aslında elitlerin küresel baskı sistemini devam ettirmek için kullandığı mekanizmanın ta kendisiniz. Maalesef sizin yolsuzluğa batmış teşkilatınızın adaleti yerine getireceğinize inanmıyoruz, o yüzden işlediğiniz çok sayıda suçu dünyaya ifşa edeceğiz. George Floyd'un canavarca öldürülmesi, eyaletinizdeki polis memurlarının yanlış eylemleriyle ölüme sebebiyet verdikleri vahim vakaların uzun listesinden oluşan buzdağının sadece görünen kısmı. Minneapolis polis teşkilatının son 20 yılda 193 yurttaşın ölmesinden sorumlu."

8
Anonymous dün paylaştığı belgeler ile dünya gündemine bomba gibi düştü. Ünlü hacker grubu, pedofili sebebiyle tutuklandıktan sonra hapishanede şüpheli bir biçimde intihar ettiği anlaşılan sapkın milyarder Jeffrey Epstein'a ait olduğu öne sürülen "küçük kara kitap" adında bir tür vizite defteri yayınladı.

9
Defterde pek çok ismin yanı sıra en çok dikkat çeken isim ABD Başkanı Donald Trump ve trump ailesinin diğer üyeleri.
10
Anonymous'un iddiasına göre, reşit olmayan kızların para karşılığı ünlü isimlerle birlikte olmasına aracılık eden Epstein'ın müşterilerinden biri de ABD Başkanı Donald Trump'tı.

11
Amerikalı bankacı ve iş adamı Jeffrey Epstein, Florida ve New York'ta küçük çocukları istismar, taciz ve fuhuş suçlamaları nedeniyle 6 Temmuz 2019'da tutuklandı ve cezaevine gönderildi. 10 Ağustos 2019'da kaldığı tek kişilik hücrede kendisini asarak şüpheli bir şekilde 66 yaşında yaşamına son vermişti. Ancak iddialara göre Epstein intihar etmedi, öldürüldü. Hatta Epstein cinayetini Trump organize etti. Anonymous'un paylaşımlarında ise bu iddialarını destekleyecek belgeler bulunmuyor.
12
Jeffrey Epstein ve Trump'ın tanıştığı biliniyordu. Ancak Epstein'le ilgili gerçekler ortaya çıktığında Trump tartıştıklarını ve 10 yıldan fazla bir süredir görüşmediklerini söylemişti. Anonymous tarafından yayınlanan listede Trump'ın kardeşi Robert, kızı Ivanka ve eski karısı Ivana'nın adları geçiyor.
13

Son Dakika Hacker grubu Anonymous, Donald Trump'ın pedofili olduğunu iddia ettiği belgeler paylaştı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
  • Adsiz : Allahim kim nerde ne yapiyor sen biliyorsun onun ucun zalimlere kotulere aman verme . Artiq dunyani bu kotulerden temizle Allahim Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Lazoğlu LAZ: Etme bulma dünyası. Amerikalılar Dünyayı yaktılar özellikle Müslümanları şimdi kendi kendilerine yanıyorlar Ateşin bol olsun Amerika! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • harun yalçın: dünya da daha neler oluyor allah bilir bunlar bir çölden alınan bir avuç kum misali sadak allahulazim amin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement