Hadise geri döndü! Sahneye çıktığı elbiseyle takipçilerini ikiye böldü - Son Dakika

Hadise geri döndü! Sahneye çıktığı elbiseyle takipçilerini ikiye böldü

29.08.2021 16:21

Mehmet Dinçer ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, sahnelere bomba gibi dönüş yaptı. Sahneye ışıltılı bir kostüm ile çıkan ünlü şarkıcı, geceye iddialı kıyafetiyle damga vurdu.

1
Oyuncu Kaan Yıldırım'la evlilik yolundaki ilişkisini bitirdikten sonra iş insanı Mehmet Dinçer ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, son günlerin en çok konuşulan ismi.
2
Aşkta mutluluğu bulan ünlü şarkıcı pandemi nedeniyle bir buçuk yıllık aranın ardından dün akşam ilk konserini verdi.
3
35 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz akşam Silivri konserinde dinleyicileriyle bir araya geldi. Hadise, sahneye mor ve siyah renklerin hakim olduğu ışıltılı bir kostümüyle sahnelere çıktı.
4
Konserde verdiği pozları 13 milyon takipçili Instagram hesabından yayınladı
5
Ünlü şarkıcı cesur pozlarını, "Hadise geri döndü!" notuyla yayınladı. Ancak başarılı şarkıcını sahne kıyafeti takipçilerini ikiye böldü.
6
2019 ve 2020 yılında verdiği konserlerde de sahneye mayoyla çıkan Hadise'ye, bazı sosyal medya kullanıcıları, "Yine mayo yine çizme, hiç yenilik yok!" şeklinde yorumlar yaptı.
7
Hadise'nin hayranları ise şarkıcının kıyafet seçimini beğendi.
8
9
10
11

Son Dakika Hadise geri döndü! Sahneye çıktığı elbiseyle takipçilerini ikiye böldü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
  • Hatice Lefkur: Böyle olmuyor olmuyor çıplak çık cehennem direkleri çevre kirliliği yapıyorsunuz başka bisey değil. Cevap Yaz 5 1 Yayından Kaldır
  • abcde abcdef: Iyice sapittiniz. Allah sizi ıslah etsin. Biz elimizden geldiğince Müslümana yakışır yaşamaya çalışıyoruz ki bu halde cehennem korkusuyla yaşıyoruz. Bunlar da ne ahiret korkusu kalmış ne Allah. Nasil bir cesaret, yürek yemiş bunlar. Ölüme yaklaştıkça kendilerine çeki düzen verecekleri yerde iyice yoldan çıkıyorlar. Cevap Yaz 77 16 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement