Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi - Son Dakika

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

29 gün önce

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Hadise, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Sırtı kameraya dönük olan Hadise'nin yaptığı hareket herkesi şaşırttı!

1
Son günlerin en çok konuşulan ünlüleri arasında olan Hadise, yaptığı paylaşımlarla gündemden bir türlü düşmek bilmiyor.

2
Gelen eleştirilere aldırış etmeyen ünlü şarkıcı son paylaşımında öyle bir şey yaptı ki "İşi iyice abarttı" yorumlarından kurtulamadı.
3
Konserden konsere koşan Hadise, kulisteki hallerini de takipçileriyle paylaşan Hadise, yine cesurlukta sınır tanımadı.

4
Önce ayna önünde mayosu ile dans eden Hadise, daha sonra paylaştığı video ile adeta "Sürpriz sonlu video" detirtti.
5
Arkası dönük olarak kameraya poz veren Hadise, bir anda üzerindeki montu çıkarıp kalçasını gösterince, video kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

6
Hadise'nin paylaşımında ise bir detay gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde 34 yaşındaki şarkıcı Hadise, estetik iddialarıyla gündeme gelmişti.
7
Göğüslerine silikon yaptıran Hadise'nin, öncesinde 'Kim Kardashian operasyonu' olarak bilinen kalça operasyonu geçirdiği öne sürülmüştü.
8
Öyle ki geçirdiği operasyon sonrası jüri üyeliği yaptığı "O Ses Türkiye" programında yerinden hiç kalkmayan Hadise'nin, koltuğuna özel bir yastıkla oturduğu söylenmişti.

9
Takipçileri Hadise'nin bu paylaşımından sonra kalçasında herhangi bir değişiklik olmadığını ileri sürdüler.
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 22.01.2020 03:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Umumi tuvaletlerde kapılar neden yere kadar değil! İşte sebebi Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı Suudi eşcinsel çift, idam cezasından kaçarak aşklarını ilan etti Türkiye'nin konuştuğu Atakan Kayalar kristal çocuk mu? Kristal çocuk nedir? Bu köyde 10 yıldır tek erkek bebek dünyaya gelmiyor!