Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi - Son Dakika

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

22.01.2020 15:20

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Hadise, son paylaşımıyla yine adından söz ettirdi. Sırtı kameraya dönük olan Hadise'nin yaptığı hareket herkesi şaşırttı!

1
Son günlerin en çok konuşulan ünlüleri arasında olan Hadise, yaptığı paylaşımlarla gündemden bir türlü düşmek bilmiyor.

2
Gelen eleştirilere aldırış etmeyen ünlü şarkıcı son paylaşımında öyle bir şey yaptı ki "İşi iyice abarttı" yorumlarından kurtulamadı.
3
Konserden konsere koşan Hadise, kulisteki hallerini de takipçileriyle paylaşan Hadise, yine cesurlukta sınır tanımadı.

4
Önce ayna önünde mayosu ile dans eden Hadise, daha sonra paylaştığı video ile adeta "Sürpriz sonlu video" detirtti.
5
Arkası dönük olarak kameraya poz veren Hadise, bir anda üzerindeki montu çıkarıp kalçasını gösterince, video kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

6
Hadise'nin paylaşımında ise bir detay gözlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde 34 yaşındaki şarkıcı Hadise, estetik iddialarıyla gündeme gelmişti.
7
Göğüslerine silikon yaptıran Hadise'nin, öncesinde 'Kim Kardashian operasyonu' olarak bilinen kalça operasyonu geçirdiği öne sürülmüştü.
8
Öyle ki geçirdiği operasyon sonrası jüri üyeliği yaptığı "O Ses Türkiye" programında yerinden hiç kalkmayan Hadise'nin, koltuğuna özel bir yastıkla oturduğu söylenmişti.

9
Takipçileri Hadise'nin bu paylaşımından sonra kalçasında herhangi bir değişiklik olmadığını ileri sürdüler.
10
11
12

Son Dakika Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi - Son Dakika


YORUMLAR (36)
  • Yorumcu: Kanalın sahibiyim diye, elinden geldiğince tüm programlarda kendini göstermeye çalışan biri, bu reklama ne diyebilir ki. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • tarık soylu: ben olsam acunun yerine hadisenin isine anında son veririm bu neya tam bir simarıklık bununda bir bedeli olmalı diye dusunuyorum Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı