Hadise'nin Ev Sahibi Kemal Bebek Çıktı - Son Dakika

Hadise'nin Ev Sahibi Kemal Bebek Çıktı

02.06.2014 10:25

1
Hadise'nin ‘İçine servet harcadım, kovsalar da gitmem.' dediği evin sahibi ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 2 yaşındaki oğlu Kemal çıktı.

2
Vatan gazetesinin haberine göre, Hadise İstanbul'a ilk geldiği yıllarda Levent'deki Loft Evleri'nden bir daire kiraladı. Yıllar içinde evin her köşesini kendi zevkine göre baştan yaptırdı.

3
Habere göre Hadise'nin "Evin içine bir servet harcadım. Buradan kovsalar gitmem." dediği öğrenildi. Hadise'nin vazgeçemediği bu evin ilginç bir özelliği daha var.

4
11. Kattaki dubleks dairenin ev sahibi Cem Yılmaz'dı.Ahu Yağtu'dan boşanırken Cem Yılmaz, bu evi oğlu Kemal'e verdi. Böylelikle Hadise'nin ev sahibi 2 yaşındaki Kemal bebek oldu. Çiftin boşanma protokolüne göre, Kemal bebek büyüyene kadar evin kullanım hakkı annesi Ahu Yağtu'da olacak.

5
İşte Hadise'nin fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Hadise'nin Ev Sahibi Kemal Bebek Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Pistlerdeki rekabet aşk hayatlarına da sıçradı! Türk güzel Formula 1'i birbirine kattı Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocası içki şişesiyle öldürdü Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı