Son Dakika Haberleri: Hadise'nin Ev Sahibi Kemal Bebek Çıktı

Hadise'nin Ev Sahibi Kemal Bebek Çıktı

6 yıl önce

1
Hadise'nin ‘İçine servet harcadım, kovsalar da gitmem.' dediği evin sahibi ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 2 yaşındaki oğlu Kemal çıktı.

2
Vatan gazetesinin haberine göre, Hadise İstanbul'a ilk geldiği yıllarda Levent'deki Loft Evleri'nden bir daire kiraladı. Yıllar içinde evin her köşesini kendi zevkine göre baştan yaptırdı.

3
Habere göre Hadise'nin "Evin içine bir servet harcadım. Buradan kovsalar gitmem." dediği öğrenildi. Hadise'nin vazgeçemediği bu evin ilginç bir özelliği daha var.

4
11. Kattaki dubleks dairenin ev sahibi Cem Yılmaz'dı.Ahu Yağtu'dan boşanırken Cem Yılmaz, bu evi oğlu Kemal'e verdi. Böylelikle Hadise'nin ev sahibi 2 yaşındaki Kemal bebek oldu. Çiftin boşanma protokolüne göre, Kemal bebek büyüyene kadar evin kullanım hakkı annesi Ahu Yağtu'da olacak.

5
İşte Hadise'nin fotoğrafları...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 02.06.2014 10:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular