Hadise'nin Formunun Sırrı: Spor - Son Dakika

Hadise'nin Formunun Sırrı: Spor

29.08.2013 13:56

Son 1 aydır kendini spora vermiş.

1
Hadise, formda vücudunun sırlarını Women's Health dergisiyle paylaştı: “Son bir aydır spora verdim kendimi.” Kişisel eğitmeni Aytaç Çep de ünlü şarkıcıya övgüler yağdırdı: “Egzersizdeki başarısının en büyük sırrı tam bir savaşçı olması, antrenmanlarda asla pes etmiyor.
2
Hadise, sporla git gide daha da sıkılaşan ilişkisini Women's Health'e anlattı. Ünlü şarkıcı, sabah erkenden uyanıp spor yaptığını, ancak bu rutinin insanlara çok zor geldiğini söyledi: “Onları anlayabiliyorum.
3
Ama bu öyle bir şey ki, bir kez alıştığında spor yapmadan güne başlayamaz hâle geliyorsun. Çünkü biliyorsun ki kendini daha iyi hissedeceksin.
4
Benim de kendimi koyverdiğim, hiçbir şey yapmak istemediğim zamanlar oluyor, insanlık hâli bu, hiçbirimiz robot değiliz.
5
Ama son bir aydır tekrar spora verdim kendimi. Bu sabah da mesela 06.00 gibi spora indim. Sadece kardiyo yaptım. Ardından duşumu alıp hazırlanıp geldim.”
6
Hadise'ye göre spor salonunda biraz daha güzel giyinmeye dikkat etmek, motive olmaya yardımcı olabilir: “Kadınlar spor salonunda da süslenmeyi ihmal etmemeli bence.
7
Tabii ki makyaj yapsınlar demiyorum ama spora gidiyorum diye belli kalıplara takılmalarına gerek yok.” Düzenli olarak spor yapan, beslenmesine de dikkat eden şarkıcıyı zorlayan tek konu ise tatlıya karşı koymaya çalışmak: “Tatlı şu hayatta en zor karşı koyduğum şey.
8
Hiç yemem diyenlere inanmıyorum, çünkü vücut bunu istiyor. Ama ipin ucunu kaçırdığım zamanlarda bedenimin etkilediğini çok net hissediyorum.
9
O yüzden soya sütlü tatlılar tüketmeye özen gösteriyorum. Bitter çikolatayı da çok severim mesela, özellikle portakallı olanları.
10
Öğleden sonra canım tatlı çektiğinde aşırı kalorili barları tüketeceğime dört parça bitter çikolata yiyorum. Dört parçası 100 kalori. Kimseye zararı olmaz.”
11
Yorucu temposunda egzersiz yapmayı ihmal etmeyen Hadise, formunu korumak için özellikle kardiyo egzersizlere ağırlık verdiğini söylüyor.
12
Kişisel eğitmeni Aytaç Çep de ünlü şarkıcı için “Kuvvet ve dayanıklılık antrenmanlarında bir sporcu kadar başarılı, esnekliği süper. Egzersizdeki başarısının en büyük sırrı tam bir savaşçı olması, antrenmanlarda asla pes etmiyor” diyor.
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Hadise'nin Formunun Sırrı: Spor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular